Zdjęcie dnia

Radość ze szkoły: uczniowie szkoły średniej Bnos Homesh z radością odwiedzili Boxe Studio w zeszłym tygodniu, aby poćwiczyć Hej Burns. Dziewczęta miały okazję wrzucić swoją energię w ekscytujący trening, który obejmował boks, podnoszenie ciężarów i ćwiczenia aerobowe. Pełna historia

Uczniowie Bnos Homesh High School z radością odwiedzili Boxe Studio w zeszłym tygodniu, aby poćwiczyć Hej Burns. Dziewczęta miały okazję wrzucić swoją energię w ekscytujący trening, który obejmował boks, podnoszenie ciężarów i ćwiczenia aerobowe. Aktywność fizyczna pomaga radzić sobie z monotonią szkoły i toruje drogę do nowej nauki.

Opinie uczniów były pozytywne i powiedzieli, że to doświadczenie było „orzeźwiające”, „energetyzujące” i „bardzo zabawne”.
Dziewczyny udały się do Boxe Studio, dogodnie zlokalizowanego w Crown Heights, gdzie dostały podwójną dawkę świeżego powietrza i ruchu.

„Odkryliśmy, że kiedy uczniowie mają możliwość uczestniczenia w koszernej rozrywce ze swoimi nauczycielami i dyrektorami, tworzy to wyjątkowe doświadczenie społeczne i wzmacnia Chinuch Al Taharas Hakodesh” – mówi dyrektor. Dena Gorkin. „Mamy już kilka innych ekscytujących podróży na etapie planowania”.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się w Bnos Homesh, śledź ich na Instagramie. https://www.instagram.com/bnoschomeshacademy/W Bnos Chomesh wierzą w praktyczną naukę dla wszystkich swoich uczniów w klasach 7-12.

Aby dowiedzieć się więcej o wizycie w Bnos Homesh bnoshomesh.com

Leave a Comment