YouTube Music dostosowuje interfejs biblioteki w Internecie

Trwają prace nad YouTube Music duże przeprojektowanie zakładki „Biblioteka”. na Androida i iOS już od jakiegoś czasu. W oczekiwaniu na to powszechne przyjęcie, YouTube Music w internecie wprowadza pewne ulepszenia w bibliotece.

Podobnie jak w przypadku nadchodzącej aktualizacji mobilnej, zniknęła karuzela Ostatnio odtwarzane u góry biblioteki. Natychmiast otrzymujesz zakładki „Biblioteki” lub „Pobrane” (jeśli są dostępne). Następnie dostępne są filtry dla list odtwarzania, utworów, albumów i wykonawców, po jednym na raz.

Listy odtwarzania i albumy trzymają się widoku siatki, podczas gdy wszystko inne przełącza się na podejście listowe. Otwarcie „Artyści” daje dodatkowy filtr „Subskrypcje”. Wreszcie po prawej stronie znajduje się filtr „Sortuj według”, w tym „Ostatnia aktywność”, „Ostatnio dodane” lub „Ostatnio odtwarzane”.

Rozpoczęcie przeglądania jest szybsze niż wcześniej, chociaż pełnoekranowa siatka wykonawców, albumów i list odtwarzania jest początkowo nieco uciążliwa. Ten interfejs użytkownika niewiele się zmienił od czasu ponownego uruchomienia YouTube Music.

Nowa biblioteka dla Androida i iOS jest ostatnio powoli wdrażana, ale nie jest szeroko dostępna. Było to jedno z najdziwniejszych wdrożeń funkcji YouTube Music, ponieważ w zeszłym roku wydawało się, że ma szeroką dostępność przez kilka tygodni, zanim została bezceremonialnie usunięta.

W tamtym czasie wydawało się, że funkcja jest kompletna i nie było żadnych natychmiastowych błędów. Powinna być znacznie lepsza komunikacja ze strony Google. Miejmy nadzieję, że oficjalna premiera nastąpi raczej wcześniej niż później.

Tymczasem YouTube Music został ostatnio szeroko wdrożony karty playlist na wstążkę Narzędzia główne. Te karty pokazują kilka pierwszych utworów z playlisty i pozwalają na interakcję z nimi. To nagle zmienia wygląd aplikacji i sprawia, że ​​wszystko jest mniej zagracone.

Więcej informacji o Muzyce YouTube:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, które generują dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości:

Leave a Comment