Wyciekłe zwiastuny Galaxy S23 sugerują niesamowitą wydajność aparatu w nocy


0
Categories : Telefon komórkowy

Ostatnia aktualizacja: 10 stycznia 2023 r., 14:16 UTC+01:00.

Galaktyka S23 Premiera zdecydowanie się zbliża i jak to zwykle bywa przed ważnymi wydarzeniami Unpacked, przecieki zaczynają pojawiać się coraz częściej, im bardziej zbliżamy się do oficjalnej premiery. Do sieci wyciekło kilka oficjalnych zwiastunów GIF! Chociaż nie ujawniają samej serii Galaxy S23, potwierdzają konfigurację z potrójnym aparatem (przynajmniej dla Galaxy S23 i S23 +), a także dają nam podgląd tego, na czym koncentruje się Samsung dla flagowców 2023.

Teaserowe filmy są pełne modnych słów i powiedzonek, takich jak „Tryb księżyca” „Fotografuj w nocy, nawet przy słabym oświetleniu” „Niesamowite zdjęcia nocne nadchodzą” „Megapiksele, które sprawią, że powiesz wow!” “Nadchodzi rozwiązanie godne wow”, oraz “wkrótce.”

Galaxy S23: większy nacisk na fotografię mobilną

Domyślamy się, że te krótkie filmy promocyjne to dwa z wielu. Inne podobne zwiastuny prawdopodobnie będą koncentrować się na różnych aspektach serii Galaxy S23, takich jak design, wydajność i tak dalej.

Ale z tego, co możemy wywnioskować z tych dwóch zwiastunów poniżej, Samsung podwaja swoją technologię fotografii mobilnej. Od miesięcy krążą plotki o ulepszonych możliwościach aparatu serii Galaxy S23, a te oficjalne zwiastuny, które wyciekły, z pewnością spełniają te oczekiwania.

Można śmiało powiedzieć, że Samsung pracuje nad ulepszeniem zdjęć nocnych dla serii Galaxy S23. Robienie zdjęć w słabym świetle wydaje się być w centrum uwagi, przynajmniej sądząc po tych zwiastunach, ale prawdopodobnie można bezpiecznie założyć, że wrażenia z korzystania z aparatu poprawiły się we wszystkich warunkach oświetleniowych.

Mówi się, że Galaxy S23 Ultra ma 200-megapikselowy aparat główny oparty na ulepszonej wersji czujnika ISOCELL HP1. Model Ultra powinien mieć także teleobiektyw 10 MP z 10-krotnym zoomem optycznym i drugi teleobiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym, a także ultraszerokokątny sensor 12 MP. Modele Galaxy S23 base i Plus mogą mieć taką samą rozdzielczość aparatu, jak ubiegłoroczne flagowce.

SAMSUNG powinien wprowadzić linię Galaxy S23 na początku lutego 2023 roku. Po prezentacji Unpacked najprawdopodobniej potrwa około dwóch tygodni przedsprzedaż.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *