Wskazówki dotyczące wyścigów konnych: Drzemki w ciągu dnia


0
Categories : Sport

Matt Brocklebank miał w poniedziałek 100/30 i 11/4 zwycięzców — sprawdź jego wskazówki dotyczące wtorkowej akcji tutaj.


Wtorkowy wybór

SPORTOWY MIKE – 3.00 Doncaster (NAP)

SPORTOWY MIKE Wygląda na to, że ma naprawdę pecha, że ​​nie wygrał w Wetherby dwa tygodnie temu i warto wesprzeć jego próbę poprawy we wtorek w Doncaster.

Przed dołączeniem do Bena Paulinga, który wygrał Irlandię różnicą punktów, dość ekstrawagancki syn Walk In The Park poprawiał się z każdym startem, zajmując czwarte miejsce z pięciu za niedawnym zwycięzcą Challow, Hermesem Allenem, który zadebiutował w biegu przez płotki w Stratford w październiku

Rozpoczął udane życie z handicapem, podnosząc się ze 101 funtów w Southwell pod koniec listopada, a ostatnim razem nic nie stracił, tracąc 10 funtów więcej.

Prowadzony przez Keelana Woodsa w West Yorkshire, być może zbyt pewny siebie, wyruszył na stylowy wyścig i zjechał tylko pół długości po tym, jak zwycięzca wrócił na swoją ścieżkę blisko domu.

Z tego powodu przytył kolejne 6 funtów, ale wygląda bardzo progresywnie i mógłby zejść do 0-120 pod okiem Luca Morgana (26-86, 30% strzelania Paulinga w tym sezonie), zanim jego oczy wzniosą się jeszcze wyżej.

NOWY ŚWIT WIEKU – 3.15 Exeter

POCZĄTEK NOWEGO WIEKU nie robi niczego zbyt szybko, ale jest to dokładnie ten rodzaj konia, którego będziesz potrzebować do tej pracy.

Lekki jeździec w wieku dziewięciu lat zanotował swoje jedyne jak dotąd zwycięstwo w wyścigu ciężkim Ffos-Las 12 miesięcy temu i ponownie był blisko tego poziomu, kiedy zajął drugie miejsce w tym samym miejscu zaledwie w zeszłym miesiącu.

Ten wysiłek stanowił duży krok naprzód w jego listopadowym powrocie, kiedy, szczerze mówiąc, ścigał się przez nieodpowiednią jazdę i wygląda na to, że w tej chwili ma bardzo dobrą ocenę (podobnie jak w przypadku swojego ostatniego sukcesu).

Deszcz nie będzie już problemem, a jeśli pierwsze policzki przyniosą coś pozytywnego, reszta może grać o miejsca.


CAPPOKIN – 6.30 Southwell

Księżniczka Albionu wygląda jak koń, którego trzeba tu pokonać, ale nie będzie to duża cena, a poza tym nie ma żadnego wcześniejszego doświadczenia w Southwell.

Fakt ten może nie jest już tak negatywny jak przed zmianą nawierzchni, ale i tak uważam, że tor wymaga pewnej wiedzy i KAPPOKIN wraca na trzeci rok po tym, jak udowodniła, że ​​pozostaje dobrej myśli, gdy na początku miesiąca była bliska czwartej.

Sposób, w jaki rozegrano handicap na milę i trzy stadia, po prostu uchronił ją przed upadkiem, ale została również krótko przetestowana na prostej, a wysiłek prawdopodobnie wymaga premii.

Zwycięzca przedłużonych dziewięciu stadiów w Wolverhampton trzy starty do tyłu, niedawny rekrut George Bowie powinien być w stanie poradzić sobie z zaległościami podczas jazdy tutaj, a Kevin Stott może nabrać dobrego tempa, by najprawdopodobniej celować w panią Wielką Brytanię, Wadacre Grace i Finery. przyczynić się do tego, co powinno być nawet wczesnym galopem.


Styczniowi zwycięzcy:

  • Witaj Królowo 100/30
  • Horacy Jabłko 11/4
  • Galice Makalo 3/1 (NAP)
  • Nie jestem pewien 7/1 (NAP)
  • Misja z makaronem 3/1
  • Złoty Puchar Bayi 6/4
  • GitMaker 8/13


Bezpieczniejszy hazard

Zobowiązujemy się do wspierania bezpieczniejszego hazardu. Zalecane zakłady są przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia i zdecydowanie zalecamy czytelnikom, aby obstawiali tylko tyle, ile mogą stracić.

Jeśli martwisz się swoim nastawieniem do hazardu, zadzwoń na infolinię National Gambling Helpline / GamCare telefonicznie 0808 8020 133.

Dodatkowe wsparcie i informacje można znaleźć pod adresem begambleaware.org oraz Hazardterapia.org.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *