„Wielka zasada w naszej rodzinie…”: lekcje gadżetów Gisele Bündchen dla Toma Brady’ego i dzieci to wskazówka dla 6,92 miliarda użytkowników


0
Categories : Gadżety

Była Aniołek Victoria’s Secret stworzyła sobie silną osobowość w świecie mody. Wiele osób podziwiało ją i miało wiele spekulacji na jej temat. Ale z czasem jej fani dowiedzieli się, że jest zwykłą Brazylijką, która nazywa siebie typowym nieudacznikiem.

Nic więc dziwnego, kiedy Gisele Bunchen napisała pamiętnik i podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat kwestii środowiskowych. Supermodelka jest wymieniona jako jeden z bezpośrednich efektów technologii. Aby uchronić przed tym swoją rodzinę, wprowadziła surową zasadę, której każdy musi przestrzegać.

Smartfony były jednymi z najlepszych kreacji na świecie. Od 2022 roku na świecie jest około 6,65 miliarda użytkowników telefonów. 86 procent światowej populacji posiada i używa telefonów. Chociaż mają wiele zalet, ich wady są bardziej szkodliwe.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu poniżej tego ogłoszenia

Gisele Bündchen uwielbia trzymać rozmówców z daleka!

Uzależnienie od telefonu jest realne. Nie tylko pogarszają wzrok użytkowników, ale także osłabiają koncentrację. Aby chronić swoją rodzinę przed tego rodzaju szkodami, Bündchen zabroniła członkom swojej rodziny używania telefonów komórkowych podczas kolacji.

NURKUJ GŁĘBCIEJ

„42 wygląda jak 24”: nowy singiel Gisele Bündchen cieszy się ogromnym uwielbieniem za sesję zdjęciową topless, gdy ogłasza powrót do modelingu

około 15 godzin temu

REKLAMA

Kontynuacja artykułu poniżej tego ogłoszenia

Lisica z wybiegu, szczegółowo opisana w jej wspomnieniach, Lekcje: Moja droga do sensownego życiaże nie używa telefonu. Kiedy pracuje nad różnymi projektami, woli wyłączyć dzwonek telefonu i sprawdza go tylko, żeby zobaczyć, czy dzwonił do niej mąż. Brady’egolub dzieci.

FOXBOROW, MA — 3 sierpnia: Tom Brady rozmawia ze swoją żoną Gisele Bündchen, podczas gdy jego córka Vivian i syn Benjamin (po prawej) rozmawiają ze sobą po obozie treningowym Patriots w ośrodku treningowym Gillette Stadium w Foxborough, Massachusetts, 3 sierpnia 2018 r. (Zdjęcie: John Tlumaki/The Boston Globe za pośrednictwem Getty Images)

Pochodząca z Brazylii kobieta napisała, że ​​nie lubi rozmawiać przez telefon. Zamiast tego warto rozmawiać z ludźmi twarzą w twarz”.Kiedy jestem w trasie, codziennie korzystam z FaceTime z Tomem i dziećmi, ale kiedy jestem w domu, odmawiam bycia niewolnikiem mojego telefonu. Podczas posiłków w naszej rodzinie wielką zasadą jest brak gadżetów przy stole!” Może dlatego rzadko posty w mediach społecznościowych.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu poniżej tego ogłoszenia

W ten sposób fani dowiedzieli się, że Gisele Bündchen nie tylko dba o środowisko, ale też nie lubi nowoczesnych technologii, które przynoszą więcej szkody niż pożytku.

Zobacz tę historię: Tom Brady uczęszczał do tej samej szkoły średniej, co ten kontrowersyjny MLB Hall of Famer, który był także 14-krotnym All-Star.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *