Wiadomości z transferu na żywo: Manchester United zgadza się na warunki, Chelsea negocjuje, Forest zawstydza Arsenal | piłka nożna | Sport


0
Categories : Sport

Styczniowe okienko transferowe jest już zapełnione w ponad jednej trzeciej, a większość klubów Premier League wciąż ciężko pracuje za kulisami, aby wprowadzić w życie swoje plany rynkowe w połowie sezonu. W styczniu zeszłego roku kluby z najwyższej ligi wydały prawie 300 milionów funtów i wygląda na to, że podobne wydatki można by wydać na nowych graczy w tym miesiącu, ponieważ menedżerowie w całym kraju chcą zintensyfikować przygotowania do ważnego starcia.

Manchester United szuka nowego napastnika i podobno poczynił znaczne postępy w sprawie wypożyczenia napastnika Burnley Wouta Weghorsta, który spędza sezon z Besiktasem, ale ma dołączyć do Czerwonych Diabłów w niezbyt odległej przyszłości. . Uważa się, że pakiet kompensacyjny został uzgodniony między United a tureckim klubem, a Weghorst desperacko chce wykonać ten ruch, chociaż Besiktas będzie musiał znaleźć zastępcę, zanim umowa zostanie zatwierdzona przez wszystkie zaangażowane strony.

W międzyczasie Chelsea dokonała już wielu transferów, ale teraz uważa się, że ściga on skrzydłowego PSV Eindhoven, Noniego Madueke, a wstępne rozmowy podobno trwają na szczeblu klubowym. Gracze tacy jak Arsenal, Newcastle i Leeds United również będą dążyć do wzmocnienia swoich składów jako sprawy priorytetowej, ale dopiero okaże się, który klub Premier League może zrobić największe postępy w tym miesiącu.

Śledzić Ekspresowy sportaktualizacje na żywo poniżej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *