Wiadomości transferowe Leeds United: Georginio Rutter bliski podpisania kontraktu z Hoffenheim w rekordowej dla klubu transakcji za 35,3 miliona funtów | Wiadomości piłkarskie

Leeds jest bliskie podpisania kontraktu z napastnikiem Hoffenheim, Georginio Rutterem, za rekordową dla klubu kwotę 35,3 miliona funtów. Niebo w Niemczech.

Negocjacje w sprawie 20-latka są na zaawansowanym etapie, a badania lekarskie spodziewane są w ciągu najbliższych 48 godzin.

Transakcja dla reprezentanta Francji do lat 21 będzie warta do 40 mln euro (35,3 mln funtów), więcej niż obecna rekordowa opłata transferowa klubu w wysokości 27 mln funtów zapłacona za Rodrigo z Walencji w sierpniu 2020 roku.

2 stycznia 2023, Badenia-Wirtembergia, Zusenhausen: Piłka nożna: Bundesliga, początek treningu TSG 1899 Hoffenheim, centrum treningowe Zusenhausen.  Śmieje się Georginio Rutter z Hoffenheim.  Zdjęcie: Uwe Anspach/picture-alliance/dpa/AP Obrazy
Obraz:
Rutter strzelił dwa gole w Bundeslidze w tym sezonie.

Rutter strzelił dwa gole w 17 meczach we wszystkich rozgrywkach dla Hoffenheim w tym sezonie i ma ogólny rekord 11 bramek w 64 występach w Bundeslidze.

Jego potencjalny przyjazd byłby drugim styczniowym transferem Leeds po sprowadzeniu austriackiego obrońcy. Max Wober z Red Bull Salzburg za około 11 milionów funtów.

Podopieczni Jessego Marsha zajmują 14. miejsce w Premier League, dwa punkty nad strefą spadkową iw piątek zmierzą się z Aston Villą. Podniebne sporty.

Piątek, 13 stycznia, 19:00.

Początek o 20:00


Śledź styczniowe okno transferowe ze Sky Sports

Kto będzie w ruchu tej zimy? Otwarcie styczniowego okienka transferowego niedziela, 1 stycznia 2023 r i zamyka o godz 23:00 na wtorek, 31 stycznia 2023 r.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami i plotkami transferowymi w naszym specjalnym Blog centrum transferowego na Podniebne sporty platformy cyfrowe. Możesz także przeglądać wpisy, wyjścia i analizy Sky Sports News.

Leave a Comment