White Hart jest wystawiony na sprzedaż za 895 000 funtów w Hamstead Marshall.


0
Categories : Gospodarka

White Hart Inn jest teraz wystawiony na sprzedaż na stronie Colliers Real Estate Agents po jego niedawnym zamknięciu.

Pub zamknął swoje drzwi w poniedziałek 24 października 2022 r., ale stwierdził, że ma nadzieję na ponowne otwarcie do marca.

Pub, który został zamknięty 24 października ubiegłego roku, jest wystawiony na sprzedaż.
Pub, który został zamknięty 24 października ubiegłego roku, jest wystawiony na sprzedaż.

Ale wiejska gospoda z przyległym ogrodem, parkingiem, dziewięcioma sypialniami i trzypokojowym mieszkaniem właściciela jest teraz wystawiona na sprzedaż za 895 000 funtów.

Dni oglądania, po wcześniejszym uzgodnieniu z Colliers, odbędą się we wtorek 24 stycznia i piątek 10 lutego.

„To wielka szkoda” – powiedział Paul Worsley, pracownik pubu CAMRA (Campaign for Real Ale) w West Berkshire. Pan Worsley wyjaśnił, w jaki sposób rosnące koszty energii zmuszają puby do podnoszenia cen i jak pomimo obfitości w Newbury i okolicach sytuacja wiejskich pubów jest nadal zagrożona i nie może się poprawić w najbliższej przyszłości.

Właścicielka, Stella Coulturst, złożyła następujące oświadczenie Hampstead Hornet w grudniu: „Decyzja o tym, czy otworzyć The White Hart Inn w Nowym Roku, pozostaje otwarta i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak radzi sobie gospodarka w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

„W międzyczasie zdecydowałem się wystawić pub na sprzedaż (zarówno własny, jak i wynajmowany). Decyzja nic więcej nie znaczy, ale jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie pogadam, spotkam się, napiję się kawy. Proszę napisz do mnie przez stronę internetową lub zadzwoń do mnie.”

Ogłoszenie na stronie internetowej pubu brzmi: „The White Hart Inn przechodzi w stan hibernacji tej zimy w obliczu obecnych niekorzystnych warunków ekonomicznych. Naszym celem jest powrót na wiosnę, kiedy mamy nadzieję, że wszystko się uspokoi.

„Więc chociaż nie możemy dokonać rezerwacji na zimę, teraz rezerwujemy na marzec i później”.

Pani Coulturst przejęła pub w kwietniu 2011 roku i zainwestowała 720 000 funtów w odnowienie opuszczonego wówczas lokalu, który był gotowy do obsługi klientów w ciągu trzech miesięcy.

Newbery Weekly News skontaktował się z nią w celu uzyskania komentarza.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *