TORRAS przedstawia innowacyjne gadżety technologiczne na targach CES 2023, które ułatwiają codzienne życie

LAS VEGAS, 9 stycznia 2023 r /PRNewswire/ — Na niedawnej wystawie CES 2023 wielokrotnie nagradzana marka akcesoriów TORRAS zaprezentowała swoje najbardziej rewolucyjne produkty „Stand Up, Stand Out”. Sprawdzać Oficjalna strona TORRAS oraz sklep amazona.

Stoisko TORRAS na targach CES 2023 charakteryzowało się nowoczesnym, kreatywnym i żywym designem. Na środku ściany zainstalowano ekran LED, na którym wyświetlane były intrygujące filmy produktowe, które przykuły uwagę mediów, influencerów i entuzjastów technologii.

Pod ekranem znajdowała się przestrzeń wystawowa prezentująca wybór najbardziej innowacyjnych prac TORRAS, w tym najbardziej niezwykłe szafki UPRO Ostand i dwuszyjkowe klimatyzatory COOLIFY 2. Z przodu sali znajdował się rząd paneli przedstawiających początki marki i rozwijał się przez lata. wiele lat. Pozwoliło to odwiedzającym szybko zapoznać się z wielką kreatywnością i innowacyjnym duchem marki.

Ponadto firma TORRAS przedstawiła odwiedzającym niektóre ze swoich nowych produktów w sekcji zatytułowanej „TORRAS: Color Your Life”, w której publiczność i przedstawiciele mediów mogli przymierzyć najnowsze etui na telefony, odżywki do szyi i nie tylko. Spersonalizowane interaktywne demonstracje TORRAS dodały element zabawy, a także pokazały użytkownikom nowe sposoby korzystania z produktów TORRAS. Targi TORRAS CES 2023 zgromadziły wielu entuzjastów technologii, którzy byli zdumieni zdolnością firmy TORRAS do tworzenia produktów ułatwiających życie.

Za każdym modelem stał zespół TORRAS gotowy do podjęcia wyzwania. Kilka lat temu pozwolili, aby etui na telefony pełniły funkcję podstawki, co wyznaczyło standardy dla tego, jakie podstawki powinny być na całym świecie, ale zespół nie poprzestał na tym. Aby nadążyć za zmieniającymi się potrzebami i zmieniającymi się trendami, zespół zawsze szuka ulepszeń w swoich produktach, aby lepiej służyły użytkownikom. Dzięki przyszłościowemu i postępowemu duchowi TORRAS przesuwa granice i rozwiązuje problemy, które inni ignorują, dzięki innowacyjnym pomysłom, takim jak uniwersalne poduszki powietrzne i poduszki powietrzne X-SHOCK. Marka oferuje teraz szeroką gamę gadżetów, które zmieniają sposób, w jaki ludzie korzystają z etui na telefony, wentylatorów i klimatyzatorów.

„Mniej znaczy więcej” – powiedział Jayden, dyrektor marketingu marki. „Zapewniamy sposoby na ułatwienie życia naszym użytkownikom bez poświęcania ich codziennej produktywności”. Połączenie uproszczonej estetyki i najnowocześniejszej technologii pozwala firmie TORRAS zaoferować doświadczenie niepodobne do niczego innego.

Ponieważ korzystanie z telefonów przy stole jest obecnie normą, TORRAS zoptymalizował swoją obudowę z myślą o użytkownikach, wprowadzając wbudowaną wielofunkcyjną podstawkę, dzięki czemu użytkownicy mogą oglądać ulubione programy telewizyjne lub FaceTime z rodziną w dowolnym momencie bez poświęcania funkcję ładowania magnetycznego. , którą uwielbiają w swoich iPhone’ach.

Ogólnie rzecz biorąc, UPRO Ostand wyglądał jak typowa obudowa Magsafe – solidna, niezawodna i magnetycznie naładowana. Ale po bliższym przyjrzeniu się, to nie tylko obudowa lub stojak Magsafe, ale kombinacja tych dwóch. Zaprojektowany z magnetycznym pierścieniem, który przypomina o jakimś związku między użytkownikami a ich przyszłym życiem, ten magnetyczny futerał ładujący ze stojakiem może obsługiwać niezwykle regulowane kąty zarówno w pionie, jak iw poziomie, więc kiedy jesz lub prowadzisz rozmowy wideo przy biurku, Nigdy nie będziesz musiał martwić się, że nie będziesz miał gdzie położyć telefonu.

A COOLIFY 2, wielokrotnie nagradzany flagowy produkt, pokazuje, że firma jest motorem przyszłości odżywek do szyi. Ten gadżet nigdy nie był używany w życiu codziennym, dopóki TORRAS nie wynalazł go dwa lata temu. COOLIFY 2 potrafi teraz więcej niż poprzednia generacja. Firma TORRAS przekształciła wentylator na szyję w odżywkę na szyję, korzystając z zastrzeżonej technologii półprzewodnikowej i supermocnego silnika, który może schłodzić otoczenie o 27 stopni w zaledwie 3 sekundy. „Chcielibyśmy nie tylko pomóc wszystkim w lepszym życiu” — powiedział Jayden. „Ale aby zmniejszyć nasz ślad węglowy na planecie, ochładzając się mniejszą ilością zasobów”. TORRAS podpisał The Climate Pledge, zobowiązanie do zmniejszenia wpływu na środowisko, ponieważ zespół chciał zapewnić bardziej energooszczędny styl życia, w którym każdy może osiągnąć więcej za mniej.

TORRAS sprostał wszystkim wyzwaniom, które pojawiły się na jego drodze, a teraz jego produkty wyróżniają się na rynku dzięki niezrównanej jakości i wzornictwu.

Dwie wyjątkowe innowacje TORRAS dotyczące stylu życia, etui UPRO Ostand na iPhone’a 14 i odżywka do szyi COOLIFY 2 są dostępne na Torraslife.com oraz Amazon.com.

O TORRASIE

TORRAS, założona w 2012 roku, to innowacyjna marka z filozofią projektowania „Prosta, ale wyjątkowa”. Mają teraz laboratorium badawczo-rozwojowe o powierzchni 2000 metrów kwadratowych, które do tej pory otrzymało ponad 1100 patentów, a 36 produktów zdobyło prestiżowe międzynarodowe nagrody za wzornictwo, w tym Niemiecką czerwona kropka Nagroda.

TORRAS Kontakt: press@torras-global.com
Menedżer ds. komunikacji TORRAS: echo.huang@torras-global.com

Cyzja Zobacz oryginalną zawartość do pobrania multimediów:https://www.prnewswire.com/news-releases/torras-exhibits-innovative-tech-gadgets-at-ces-2023-making-everyday-life-a-breeze-301716295.html

Leave a Comment