Todd Cantwell: Rangers zainteresowani pomocnikiem Norwich; Klub Champion odrzucił wniosek | Wiadomości piłkarskie


0
Categories : Sport

Norwich odrzuciło ofertę nienazwanego klubu Championship za Todda Cantwella w związku z zainteresowaniem Rangers pomocnikiem.

Uważa się, że Norwich jest chętny do wysłuchania ofert dla 24-latka, którego kontrakt wygasa latem, ale oferta rywala ze strony EFL nie wystarczyła, aby przekonać stronę Carrow Road do zawarcia umowy.

Sky Sports News zdaje sobie sprawę, że Rangersi obserwują Cantwell, ale jeszcze nie sformalizowali tego zainteresowania.

Todd Cantwell spędził drugą połowę poprzedniego sezonu na wypożyczeniu w Bournemouth.
Obraz:
Todd Cantwell spędził drugą połowę poprzedniego sezonu na wypożyczeniu w Bournemouth.

Cantwell rozegrał 18 ligowych występów w tym sezonie, ostatnio w listopadzie jako rezerwowy przeciwko Middlesbrough, i został wykluczony z kadry Norwich na mecz z Blackburn w Pucharze Anglii przez nowego szefa Davida Wagnera.

Zapytany o potencjalne zainteresowanie Cantwellem, który grał cztery razy w reprezentacji Anglii do lat 21, szef Rangers, Michael Beal, powiedział: „Todd był świetnym zawodnikiem, gdy był młody i grał przeciwko moim Liverpoolowi do lat 23.

„Myślałem, że pójdzie dalej i zrobi fantastyczną karierę. Miał to na początku i prawdopodobnie po prostu szuka ruchu, aby go ponownie odpalić, ale myślę, że jest fantastycznym graczem w dobrym wieku.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Szef Rangers, Michael Beal, ujawnia swoje styczniowe plany transferowe, ponieważ klub jest bliski podpisania jednej lub dwóch transakcji.

rozmawiając z Sky Sports NewsBeal potwierdził, że ma nadzieję dodać dwóch lub trzech graczy do swojego składu w tym okienku transferowym.

– Rozmawialiśmy z dwoma lub trzema zawodnikami – powiedział.

„Nasz telefon się nie wyłączył. Jest wielu graczy zainteresowanych przyjazdem tutaj. Muszę upewnić się, że są poprawne.

„Jestem trochę wybredny. W porządku, jeśli robię coś na Zoomie, chcę usiąść przed graczem i spojrzeć mu w oczy.

„Ten tydzień spędziłam na spotkaniach z ludźmi twarzą w twarz, by ich poczuć, powiedzieć im dokładnie, czego chcę, a nie na odwrót. Czego oczekuję od nich.

„Kiedy zatrudniam, rekrutuję na określone role.

„Powiedziałbym, że dwóch lub trzech, z którymi rozmawiałem, naprawdę chce przyjść i raczej wcześniej niż później, to samo z naszej strony. Więc zobaczmy”.

Śledź styczniowe okno transferowe ze Sky Sports

Kto będzie w ruchu tej zimy? Styczniowe okienko transferowe zamykamy o godz środek nocy w Szkocji za wtorek, 31 stycznia 2023 r.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami i plotkami transferowymi w naszym specjalnym Blog centrum transferowego na Podniebne sporty platformy cyfrowe. Możesz także przeglądać wpisy, wyjścia i analizy Sky Sports News.

Śledź Rangersów w Sky Sports

Śledź każdy mecz Rangers w szkockiej Premier League w tym sezonie dzięki naszym blogom na żywo w witrynie i aplikacji Sky Sports oraz oglądać najlepsze momenty meczów za darmo.

Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o Rangersach? Dodaj do zakładek Strona z wiadomościami Rangersówzweryfikować Mecze Rangersów oraz Ostatnie wyniki Rangersówzegarek Gole i filmy Rangersówmiej oko na Tabela szkockiej ekstraklasy i dowiedz się, jakie gry Rangers nadchodzą na żywo w SkySports.

Uzyskaj to wszystko i więcej, w tym powiadomienia wysyłane bezpośrednio na Twój telefon, pobierając Aplikacja Sky Sports Scores i uczyń Rangers swoją ulubioną drużyną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *