Termoelektryczne wentylatory chłodzące Steam Deck zostały przetestowane


0
Categories : Gadżety

Chłodnica parowa

Gracze szukają sposobów na schłodzenie swoich pokład parowy podczas grania w gry wymagające dużych zasobów, nowy film opublikowany w tym tygodniu przez ETA Prime, który bada parę termoelektrycznych wentylatorów Steam Deck z produkcji, może być interesujący. DEVASO. Przyjmujący formę zarówno małego magnetycznego mini wentylatora, jak i większego wyposażonego w oświetlenie RGB. system chłodzenia Lodówki termoelektryczne mogą obniżyć temperaturę rdzenia przenośnej konsoli Steam Deck o kilka stopni. Obejrzyj wideo umieszczone poniżej, aby zapoznać się z ogólnym praktycznym omówieniem magnetyczne wentylatory chłodzące które można kupić w sklepach internetowych, takich jak Amazon.

Chłodnica z wentylatorem magnetycznym Steam Deck

„W tym filmie próbujemy schłodzić platformę Steam za pomocą Science za pomocą chłodnicy termoelektrycznej, znanej również jako chłodnica Peltiera lub nawet chłodnica półprzewodnikowa. Wykorzystuje energię elektryczną do odprowadzania ciepła z jednej strony urządzenia, obniżając temperaturę prawie do punktu zamarzania. Czy te termoelektryczne lodówki mogą działać na pokładzie parowym?

Funkcje

– Chłodnica parowa DEVASO z 7 dużymi łopatkami wentylatora i półprzewodnikowym układem chłodzącym, prąd wejściowy: 9V/3A, po 30ms po włączeniu temperatura Steam Deck spada z 54°C do 4°C, można w pełni cieszyć się grą i nie przegrzeje się. Uwaga. Zainstaluj chłodnicę na platformie parowej przed rozpoczęciem gry na platformie parowej, aby uniknąć konfliktu między gorącem a zimnem.
– Ten wentylator chłodzący z wbudowanym modułem chłodzącym o średnicy 9 cm, aby lepiej chronić baterię Steam i APU, zmniejszyć zużycie energii przez maszynę, zapewnić wysoką jakość obrazu i płynne wrażenia z gry oraz płynniejsze wrażenia z gry.
– Półprzewodnikowa konstrukcja z redukcją szumów radiatora, poziom hałasu jest niższy niż 24 dB, pozwala wygodnie grać w gry bez irytującego dźwięku.
– Wskaźnik temperatury LED w czasie rzeczywistym za pomocą układu czujnika temperatury utrzymuje platformę parową w odpowiedniej temperaturze.
– Dzięki konstrukcji magnetycznej chłodnicę można łatwo zamocować i zdjąć dla pary. Może być również używany na urządzeniach do gier, takich jak Switch, iPad, tablety itp.

Źródło : I Prime

Nagłówki: Sprzęt komputerowy, Najważniejsze wiadomości

Najnowsze oferty gadżetów dla geeków

Ujawnienie: Niektóre z naszych artykułów zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pomocą jednego z tych linków, Geeky Gadgets może zarobić prowizję partnerską. Ucz się więcej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *