Ten wspaniały gadżet Hi-Fi jest nieoczekiwanie wyjątkowy. Dlatego


0
Categories : Gadżety

Pełna nazwa BTR7 nie twoja średnia przenośny DAC/wzmacniacz. Jest bardzo piękny – w rzeczywistości wygląda bardzo podobnie do najnowszego przenośnego odtwarzacza Hi-Fi firmy, M11S – ale ma również wiele funkcji, których nie ma większość innych przenośnych przetworników cyfrowo-analogowych/wzmacniaczy. Ma mały ekran do wyświetlania szybkości transmisji i głośności dźwięku. Obsługuje ładowanie bezprzewodowe, jak większość nowoczesnych smartfonów. I ma wbudowany Bluetooth, co oznacza, że ​​nie możesz podłączyć go bezpośrednio do smartfona lub laptopa, jeśli nie chcesz.

FiiO BTR7 działa najlepiej, gdy jest używany jako tradycyjny przetwornik cyfrowo-analogowy/wzmacniacz: łączy się ze smartfonem lub laptopem i odtwarza dźwięk na słuchawki przewodowe brzmieć dużo lepiej. Po podłączeniu bezpośrednio do urządzenia BTR7 obsługuje pliki audio do 32 bitów/384 kHz (PCM) lub DSD256 oraz z podstawowym uwierzytelnianiem jakości (MQA). Więc jeśli płacisz za bezstratna usługa przesyłania strumieniowegoBTR7 najprawdopodobniej będzie w stanie odtworzyć większość utworów hi-fi.

przenośny wzmacniacz dac

Aby uzyskać dźwięk najwyższej jakości, FiiO BRT7 można podłączyć bezpośrednio do smartfona lub laptopa.

Kurtuazja

przenośny wzmacniacz dac

Możesz także przesyłać strumieniowo dźwięk bezpośrednio do FiiO BTR7, jeśli chcesz mieć większą elastyczność.

Kurtuazja

Jeśli jednak nie chcesz, aby Twoje urządzenie było podłączone, możesz przesyłać strumieniowo dźwięk bezpośrednio do BTR7. Obsługuje różne kodeki Bluetooth, w tym aptX HD i LDAC, i może obsługiwać ścieżki o wysokiej rozdzielczości do 24 bitów/96 kHz. Nie jest tak Hi-Fi, jak w przypadku połączenia całkowicie analogowego, ale jest to świetna opcja, jeśli chcesz włożyć BTR7 do kieszeni i się poruszać. Istnieje również przycisk, który pozwala szybko przełączać się między tymi różnymi trybami.

Jeśli chodzi o elementy wewnętrzne, BTR7 ma dwa wzmacniacze (każdy THX AAA-28) i dwa przetworniki cyfrowo-analogowe (każdy ESS9219 Sabre), które pomagają uzyskać w pełni zrównoważony dźwięk. Dostępne są dwa wejścia słuchawkowe, 3,5 mm i 4,4 mm, dzięki czemu można korzystać z różnych słuchawek przewodowych. Ma wbudowaną baterię, która ma działać do dziewięciu godzin, więc BTR7 nie wyczerpie Twojego smartfona ani laptopa podczas korzystania z niego.

Jeśli chcesz dostosować dźwięk swojej muzyki, BTR7 współpracuje również z aplikacją towarzyszącą (FiiO Control) z 10-pasmowym korektorem graficznym.

FiiO BTR7 jest już dostępny w cenie 199 USD. Jeśli masz iPhone’a, za dodatkowe 10 USD możesz kupić wersję z niezbędnym kablem USB-C na Lightning.

Kurtuazja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *