Ten sprytny gadżet do prania pozwala suszyć delikatne rzeczy bez bałaganu za jedyne 30 USD

Dotdash Meredith i Yahoo Inc. może uzyskiwać prowizje lub dochody z niektórych produktów, do których linki znajdują się poniżej.

Kompaktowa linia bielizny jest idealna do małych przestrzeni.

Amazon.com

Amazon.com

Mycie to, cóż, ból. Od rozdzielania według kolorów, przez decydowanie, które ubrania umieścić w siatkowych torbach, po ostateczne złożenie każdego elementu. czyszczenie ubrań i pościeli to ogromny problem. Nie wspominając już o horrorze zakończenia procesu prania tylko po to, by znaleźć swoje ulubione lniane spodnie lub jedwabny podkoszulek skurczony w suszarce. Ale jeden hack, który ułatwia oddzielanie delikatnych tkanin, jest następujący. wysuwany sznurek do bielizny jest przeznaczony dla małych przestrzeni i ruchliwych gospodarstw domowych.

Wysuwana linka do bielizny GorillaLine jest bestseller Amazona z ponad 2300 pięciogwiazdkowymi ocenami klientów. System sznurków do bielizny ma mocowaną do ściany podstawę, która jest nieco większa niż dłoń, z pasującym haczykiem, który można umieścić na przeciwległej ścianie, aby przymocować linę. Sięga do 13,9 stopy, zapewniając wystarczająco dużo miejsca do powieszenia wielu elementów odzieży w tym samym czasie (dokładnie do 40 funtów) za pomocą wieszaków lub spinaczy do bielizny. Najlepsza część? Blokuje się na miejscu, aby uniknąć luzu na linii i chowa się za pomocą prostego naciśnięcia przycisku.

Amazon.com

Amazon.com

Kupić: 30 $; Amazon.com.

Wieszak na bieliznę może wydawać się przeszłością w stylu lat 50., ale ta opcja montażu na ścianie pozwala wysuszyć więcej ubrańzajmując mniej miejsca niż składana suszarka. Ponadto nie będzie kolidować z wystrojem, jak regał przechowywany w rogu lub zawieszony na ścianie. Łatwo ją zainstalować na płytach kartonowo-gipsowych, słupkach drewnianych, słupach, płytkach, a nawet na drzewach (jeśli chcesz używać linii na zewnątrz) za pomocą wiertarki elektrycznej.

:5 najlepszych steamerów do ubrań według naszych testów

Kilku recenzentów pochwaliło linię bielizny GorillaLine za jej wytrzymałość, łatwość użytkowania i wydajność w małych przestrzeniach i na zewnątrz. – powiedział jeden z kupujących było to „idealne rozwiązanie” dla ich małej przestrzeni. „Moja żona natychmiast przeprowadziła test z mokrymi ręcznikami na linii” napisał inny klient. “Działa jak marzenie. Utrzymał ciężar i ledwo się ugiął”.

Zaoszczędź miejsce (i pieniądze, unikając skurczonych ubrań), udając się do Amazon, aby to kupić. najlepiej sprzedający się wysuwany sznurek do bielizny za jedyne 30 dolarów.

Więcej obowiązkowych ofert

Aby dowiedzieć się więcej o Real Simple, nie zapomnij Zapisz się do naszego newslettera!

Przeczytaj oryginalny artykuł nt Naprawdę proste.

Leave a Comment