Ten rysik do laptopa, który potrafi dziwnie pisać na papierze, to mój ulubiony gadżet na targach CES.


0
Categories : Gadżety
MSI Pen 2 Render w kolorze czarnym i szarym.

MSI

CES jest ukończony i oczyszczony i gorąco polecam sprawdzenie najlepsze nowości tegorocznej wystawyale proszę, poświęć minutę lub dwie na ten magiczny rysik, którym producent komputerów do gier MSI potajemnie się popisywał, kiedy tam byłem. Nazywa się to Pióro MSI 2rysik z grafitową końcówką dostarczany z najnowszymi osiągnięciami firmy. Creator Z17 HX Studio i CreatorPro Z17 HX Laptopy studyjne. Nie znajdziesz go nigdzie indziej.

Jeszcze: Technologia CES 2023, którą możesz teraz kupić

Na poziomie podstawowym jednoczęściowy rysik obsługuje dotykowe sprzężenie zwrotne Microsoft MPP 2.6 do pisania haptycznego, 4096 poziomów nacisku i powinien działać do 32 godzin na jednym ładowaniu. Te funkcje nie są niczym nowym dla rysików zorientowanych na produktywność, ale następna jest z pewnością nowa.

Pen 2 o wadze 14,5g z grafitową końcówką może służyć zarówno do pisania na wyświetlaczu notebooka MSI, oraz zwykły notatnik. Poniżej zamieściłem demo, jeśli nie wierzysz mi tak bardzo, jak na początku.

Jun Wang/ZDNET

Jak ta magia jest osiągana, pozostaje tajemnicą. Przedstawiciel MSI właśnie podzielił się ze mną informacją, że zbalansował twardość końcówki pióra, tak aby była wystarczająco ostra, aby odbierać fizyczne wydruki, a jednocześnie wystarczająco miękka, aby nie porysować wyświetlacza.

Jeszcze: Czy Lenovo Yoga Book 9i może wreszcie sprawić, że laptopy z dwoma ekranami będą czymś wyjątkowym?

Jeśli chodzi o to, gdzie i kiedy można kupić pióro MSI Pen 2, rysik będzie dostępny tylko jako opcjonalne akcesorium do nadchodzących laptopów do tworzenia treści Creator Z17 HX Studio i CreatorPro Z17 HX Studio, które mają się ukazać w lutym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *