Telefon Nothing Phone 1 wreszcie dotarł do Stanów Zjednoczonych.


0
Categories : Telefon komórkowy

Nic Telefon 1 wprowadzony na całym świecie w zeszłym roku z niejasne obietnice przyszłego wydania w USA, ale teraz fani Nic nie muszą już czekać, aż smartfon dotrze do USA. Miękka premiera za pośrednictwem „członkostwa beta” Nothing Phone 1 jest wreszcie dostępna dla Amerykanów, którzy chcą wziąć udział w programie testowym Nothing, zanim oficjalnie trafi do sprzedawców detalicznych pod koniec 2023 roku.

Podczas gdy pojawienie się Nothing Phone 1 w USA jest z pewnością ekscytujące, wydanie i branding programu członkowskiego wygląda trochę dziwnie. Daje to fanom szansę wypróbowania telefonu i przetestowania opartego na nim systemu Nothing OS 1.5 Androida 13 i jest główną aktualizacją podstawy Androida 12 dla Nothing OS 1.0. Jeśli chcesz wejść, musisz zapłacić 299 USD.

Nic Telefon 1 z Nic ucha 1.
Andy Boxall/Trendy cyfrowe

To zdecydowanie kradzież telefonu Nothing Phone 1, ponieważ sprzedaje się za około 399 USD za granicą, ale ustanowienie publicznego testu beta systemu Nothing OS 1.5 w USA, zanim telefon 1 trafi nawet do sklepów detalicznych, wydaje się nieco zacofane.

Nie oznacza to, że nie warto inwestować w Nothing Phone 1, aby zostać testerem, ale szczegóły dotyczące miękkiego uruchamiania są dość charakterystyczne. Ci, którzy płacą za członkostwo, dostają dużo za swoje pieniądze, w szczególności czarną wersję telefonu Nothing Phone 1 z 8 GB pamięci RAM i 128 GB wbudowanej pamięci, więc trudno dostrzec minusy dla tych, którzy chcieli dostać w swoje ręce smartfon. .

USA, mamy dla Ciebie coś specjalnego.

Poznaj telefon (1) dzięki naszemu członkostwu w wersji beta Nothing. Otrzymasz telefon (1) do przetestowania systemu Nothing OS 1.5 opartego na systemie Android 13. Oraz możliwość odebrania społeczności Nothing czarnego punktu.

Dowiedz się więcej tutaj: https://t.co/yVwcLADRNH pic.twitter.com/YPsxqHS6p9

– nic nic) 10 stycznia 2023 r

Oprócz samego telefonu beta testerzy otrzymają także Nothing Community Black Dot NFT, a także całą masę wspaniałych funkcji dostępnych w wersji beta Nothing OS 1.5, w tym takie rzeczy, jak ulepszone prędkości ładowania aplikacji, przeprojektowany interfejs użytkownika i samonaprawiający się system, który pomaga utrzymać telefon w doskonałej formie.

Nic nie wskazuje na to, że oprogramowanie w wersji beta może nadal podlegać zmianom, podobnie jak wszystkie programy w wersji beta, ale projekt telefonu Nothing Phone 1 został sfinalizowany. Warto jednak zauważyć, że ponieważ Telefon 1 nie został jeszcze oficjalnie wprowadzony na rynek w USA, ci, którzy zdecydują się na testy beta, mogą mieć pewne trudności z dodaniem telefonu do preferowanej sieci swojego operatora.

To zaskakujące, że Nothing Phone 1 w końcu pojawia się w Stanach Zjednoczonych po sporej ciszy radiowej od Nothing, ale fani czekający na oficjalną premierę w USA będą musieli poczekać jeszcze dłużej, ponieważ beta potrwa do 30 czerwca. , zgodnie z często zadawanymi pytaniami. Oznacza to, że możemy spodziewać się, że Nothing Phone 1 zacznie pojawiać się w amerykańskich sklepach detalicznych w drugiej połowie 2023 roku.

Możesz zarejestrować się teraz do dołącz do członkostwa Nothing’s Beta.

Zalecenia redakcyjne


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *