TCL RayNeo X2 Inteligentne okulary rozszerzonej rzeczywistości


0
Categories : Gadżety

TCL RayNeo X2

TKL zaprezentowała kilka nowych inteligentnych okularów rzeczywistości rozszerzonej (AR) na tegorocznych targach Consumer Electronics Show, TCL RayNeo X2.

Nowe okulary rzeczywistości rozszerzonej TCL RayNeo są wyposażone w procesor Qualcomm Snapdragon XR2, 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.

„Firma TCL RayNeo stworzyła pierwszą na świecie dwuokularową, pełnokolorową lornetkę do rzeczywistości rozszerzonej z falowodem optycznym Micro-LED” — powiedział Howie Lee, dyrektor generalny TCL RayNeo. „Technologia opracowana przez RayNeo ustawi poprzeczkę dla przyszłych innowacji w rozszerzonej rzeczywistości do noszenia, ponieważ nie ma kompromisów w zakresie najnowocześniejszej technologii, stylu czy łatwości użytkowania. RayNeo X2 to kolejna granica gogli rzeczywistości rozszerzonej, a my dopiero zaczynamy.”

TCL RayNeo X2

TCL RayNeo X2 to pierwsza na świecie lornetka z pełnym kolorowym wyświetlaczem z falowodem optycznym Micro-LED w okularach rzeczywistości rozszerzonej. Sprostając wyzwaniu branżowemu, jakim jest sprawienie, by okulary rozszerzonej rzeczywistości wyglądały jak zwykłe okulary bez uszczerbku dla wydajności, TCL RayNeo X2 zachowuje smukłą i lekką obudowę do codziennego noszenia, oferując potężne wszechstronne funkcje asystenta, od inteligentnej nawigacji i automatycznego tłumaczenia po fotografię. i gra muzyczna.

Znaczące ulepszenia wyświetlacza, w tym wysoki współczynnik kontrastu (CR) do 100 000:1 i wyjątkowa jasność obrazu do 1000 nitów, zapewniają lepszą jakość obrazu i sprawiają, że okulary AR idealnie nadają się do użytku zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Możesz dowiedzieć się więcej o nowych inteligentnych okularach TCL RayNeo X2 AR na stronie internetowej TCL, klikając poniższy link.

Źródło TKL

Nagłówki: Nowości gadżetowe, Wiadomości technologiczne, Najważniejsze wiadomości

Najnowsze oferty gadżetów dla geeków

Ujawnienie: Niektóre z naszych artykułów zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pomocą jednego z tych linków, Geeky Gadgets może zarobić prowizję partnerską. Ucz się więcej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *