Studio tańca i fitness Eye Candy oferuje kreatywne zajęcia wzmacniające


0
Categories : fitness

BANGOR, Maine (WABI). Najczęściej w Nowym Roku chce się więcej ruszać, ale rutyna często zawodzi z powodu braku zainteresowania, demotywacji lub braku wolnego czasu. Jeśli chcesz być bardziej aktywny, ale siłownia nie jest dla Ciebie, wypróbuj studio tańca i fitness Eye Candy!

Położone w samym sercu Bangor studio Eye Candy oferuje kreatywne alternatywy dla fitnessu. Cotygodniowe zajęcia obejmują taniec brzucha, hip hop i burleskę, a także jogę, hula-hoop i wiele innych.

Studio określa się jako bezpieczną przestrzeń, która promuje ciałopozytywność, pozwalając uczniom czuć się tak komfortowo, aktywnie i kreatywnie, jak to tylko możliwe. Eye Candy zaprasza wszystkich, bez względu na wiek, umiejętności czy wcześniejsze doświadczenie (lub jego brak!).

„Kiedy wymyślisz coś nowego, jest to naprawdę onieśmielające” — mówi Megan Crocher, właścicielka Eye Candy Studio. „Stworzyliśmy przestrzeń, w której każdy jest mile widziany”.

Podstawową motywacją dla uczniów i nauczycieli Eye Candy jest tworzenie zabawnych i wolnych od osądów obszarów działania oraz budowanie społeczności podobnie myślących ludzi.

„Jedną z najczęstszych odpowiedzi, jakie otrzymujemy, jest to, że kiedy wchodzisz do naszego studia, wszyscy czują się mile widziani” — wyjaśnia Krosher o kultywowanej kulturze studyjnej. „To naprawdę jedna z rzeczy, do których dążymy, a każda lekcja, którą przeprowadzamy, ma sprawić, że poczujesz się jak w domu. Nazywamy to „próbą znalezienia twojego plemienia”. Trudno jest znaleźć przyjaciół jako osoba dorosła i możesz tu przyjść, jesteś całkowicie bezpieczny w tej przestrzeni i miejmy nadzieję, że wyjdziesz z grupą przyjaciół”.

Wraz z rozwojem studia i nadchodzącym festiwalem burleski na horyzoncie Eye Candy Studio jest gotowe na przyjęcie większej liczby studentów i pokazanie lokalnej społeczności, co potrafią!

Więcej informacji na temat zajęć, nadchodzących wydarzeń i nie tylko można znaleźć na stronie Eye Candy Dance & Fitness Studio. ich strona internetowa oraz Strona na Facebooku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *