Staten Island Boutique Fitness Studio oferuje spersonalizowane treningi i wspierającą atmosferę.


0
Categories : fitness

Staten Island, Nowy Jork. Jennifer Holly i Daniela Cintron nabrały formy w decydującym momencie ich życia. Holly, młoda matka, która pragnęła czasu dla siebie, zwróciła się do siłowni, aby poprawić swoje zdrowie psychiczne. Cintron, u której po urodzeniu syna zdiagnozowano zespół policystycznych jajników (PCOS), zaczęła ćwiczyć, aby złagodzić bolesne objawy jej dolegliwości fizycznych. Wspólna pasja do własnego zdrowia i dobrego samopoczucia jest tym, co ostatecznie ich połączyło.

Staten Island Boutique Fitness Studio oferuje spersonalizowane treningi i wspierającą atmosferę.

Jennifer Holly (po lewej) i Daniela Cintron znalazły się w formie w decydującym momencie ich życia (dzięki uprzejmości Body Evolution Fitness)

„Znamy się od 30 lat i byliśmy najlepszymi przyjaciółmi dorastającymi” – powiedział Cintron. „Zerwaliśmy w szkole średniej i nie widzieliśmy się przez około 14 lat. A potem, kilka lat temu, wpadliśmy na siebie na siłowni o 4:30 rano. Stopniowo zaczęliśmy razem trenować i nie było takiej przerwy. Myślę, że wszechświat po prostu nas połączył”.

Długoletni przyjaciele, z których każdy pracował w tamtym czasie z różnymi osobistymi trenerami, zaczęli samodzielnie zgłębiać naukę o ćwiczeniach, dostosowując swoje treningi do osobistych celów. Kiedy przyjaciele i rodzina zaczęli pytać o ich przemianę, a prośby o wskazówki dotyczące ćwiczeń zalały ich kanały w mediach społecznościowych, zarówno Holly, jak i Cintron zaczęli zdobywać certyfikaty trenerów fitness.

Staten Island Boutique Fitness Studio oferuje spersonalizowane treningi i wspierającą atmosferę.

Cintron i Halley, na zdjęciu jako nastolatki. (Dzięki uprzejmości Body Evolution Fitness)

„Przez całe życie przestrzegałem każdej modnej diety, o której można pomyśleć, a waga nigdy nie spadła” – powiedział Cintron. „Ani przez chwilę nie myślałem, że zostanę trenerem personalnym. Ale kiedy nauczyłem się trenować, moje życie się zmieniło. Chciałem uczyć innych ludzi mocy fitnessu”.

„Zaczęłam, ponieważ potrzebowałam czegoś wyłącznie dla siebie” — dodała Holly. „Całe moje życie było z moimi dziećmi, co jest dobre, ale musiałam poświęcić więcej uwagi sobie. Po kilku zajęciach byłem uzależniony i powiedziałem trenerowi, że w końcu będę miał własną siłownię. I dokładnie w tym miejscu jestem dzisiaj”.

Staten Island Boutique Fitness Studio oferuje spersonalizowane treningi i wspierającą atmosferę.

Trening siłowy to tylko jedna z części szkoły Body Evolution w West Brighton. (Dzięki uprzejmości Body Evolution Fitness)

Duet skupiający się na fitnessie jest obecnie właścicielem Body Evolution Fitness, zlokalizowana przy 550 Broadway na rogu Morrison Avenue w West Brighton, zaczęła organizować obozy treningowe na świeżym powietrzu w Silver Lake Park w 2018 roku. różne miejsca do ćwiczeń. Kiedy w marcu 2020 r. wybuchła pandemia koronawirusa (COVID-19), ich biznes stał się wirtualny.

„Pracowaliśmy z klientami, podnosząc talerze, puszki po żywności i butelki z detergentem do prania” – powiedziała Cintron o istnieniu COVID na jej siłowni. „Tak to się zaczęło. I chociaż było to trudne, zbudowaliśmy tę sieć, która pomogła nam się przedostać. Krok po kroku zachowaliśmy wiarę, że wszystko się ułoży”.

Staten Island Boutique Fitness Studio oferuje spersonalizowane treningi i wspierającą atmosferę.

„Jesteśmy małym studiem fitness, ale mamy cały potrzebny sprzęt” — powiedział Cintron. „Są tu kettlebells, talerze, stojaki do przysiadów i maszyny linowe” (dzięki uprzejmości Body Evolution Fitness).

W 2021 roku, po zniesieniu ograniczeń COVID, zaczęli szukać przestrzeni, chcąc stworzyć fizyczną przestrzeń dla swoich klientów. Body Evolution Fitness zostało oficjalnie otwarte dla publiczności w styczniu 2022 roku.

„Oboje mieliśmy moment, w którym powiedzieliśmy:„ Jeśli nie teraz, to kiedy? ”- powiedział Cintron. „Podjęliśmy ten wielki skok wiary, zrezygnowaliśmy z pracy na pełen etat i daliśmy z siebie wszystko. Teraz naprawdę lubimy to, co robimy”.

Skoncentrowana na treningu w małych prywatnych grupach, siłownia oferuje różnorodne treningi siłowe, kondycyjne, cardio, plyometryczne i interwałowe o wysokiej intensywności (HIIT).

Staten Island Boutique Fitness Studio oferuje spersonalizowane treningi i wspierającą atmosferę.

Założona przez dwóch długoletnich przyjaciół, Body Evolution Fitness pomaga klientom osiągnąć zarówno fizyczne, jak i psychiczne zmiany. (Dzięki uprzejmości Body Evolution Fitness)

„Kiedy ćwiczysz, czujesz się silniejszy zarówno fizycznie, jak i psychicznie” — powiedziała Holly. „Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym sportowcem, w Body Evolution jest miejsce dla ciebie. Mamy maratończyków i ludzi, którzy nigdy w życiu nie podnosili hantli. Uczęszczają na te same zajęcia i obaj wychodzą ze wspaniałymi doświadczeniami szkoleniowymi.”

Właściciele zaznaczają, że zajęcia przeznaczone są dla 15 osób, a każdy trening jest zupełnie inny.

Studio o powierzchni 1000 stóp kwadratowych z drewnianymi podłogami i dużymi lustrami jest określane jako „szykowne i schludne”.

„Jesteśmy małym studiem fitness, ale mamy cały potrzebny sprzęt” — powiedział Cintron. „Są kettlebells, talerze, stojak do przysiadów i maszyny linowe. Zajęcia odbywają się cztery razy dziennie w godzinach od 9:00 do 20:00, pomiędzy nimi zaplanowano treningi personalne.

Staten Island Boutique Fitness Studio oferuje spersonalizowane treningi i wspierającą atmosferę.

Trening personalny w Body Evolution Fitness obejmuje różnorodne metody treningowe. (Dzięki uprzejmości Body Evolution Fitness)

„Mamy filozofię„ nie ma opiekunki, nie ma problemu ”dla każdego rodzica, który chce przyjść, ale nie ma opieki nad dzieckiem” – dodała Holly. „Mamy zaplecze, w którym dzieci mogą spędzać wolny czas i bawić się”.

Dostępne są różne pakiety, a do końca stycznia trwa promocja noworoczna.

„Oferujemy 30% zniżki na zajęcia grupowe i 20% zniżki na treningi personalne” – podsumował Cintron. „Z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie naszego członkostwa w 2023 r.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *