Southampton celuje teraz w „graczy z całego świata” w St Mary’s


0
Categories : Sport

Southampton szuka graczy „z całego świata” ze względu na ich podejście oparte na statystykach, dziennikarzu Deana Jonesa powiedział GiveMeSport.

Oczekuje się, że styczeń będzie pracowitym miesiącem dla Świętych, którzy starają się znacznie wzmocnić swój podstawowy skład, aby wydostać się ze strefy spadkowej.

Wiadomości transferowe z Southampton – okno styczniowe

Nowy menedżer Southampton, Nathan Jones, ujawnił, że chce „trzech lub czterech naprawdę dobrych dodatków” w zimowym okienku transferowym, które mogłyby „poprawić” dostępne mu opcje.

„Nie chodzi o ilość, ale o jakość tego, co robimy” Jones powiedział zapytany, ile transferów ma nadzieję przyciągnąć w zimowym oknie.

„Więc 10 nie będzie, ale jeśli uda nam się zdobyć trzy lub cztery naprawdę wysokiej jakości dodatki, które nas ulepszą, to właśnie tego potrzebujemy. Bo to odświeży materiał i będzie dobry zespół.”

Southampton sfinalizowało już swój pierwszy transfer w tym miesiącu po sprowadzeniu napastnika Mislava Orsicia z Dinama Zagrzeb. Transakcja za 8 milionów funtów umowa do lata 2025r.

Co Jones powiedział o Southampton?

Jones powiedział GMS, że podejście Southampton „nie jest tak przypadkowe”, jak mogłoby się początkowo wydawać, ze względu na poleganie na podstawowych statystykach w celu zidentyfikowania odpowiednich celów.

Czytaj więcej: Okno transferowe styczeń 2023: kiedy się zacznie, plotki i wszystko, co musisz wiedzieć

Powiedział: “Tam graczy z dosłownie całego świata, którzy pojawiają się na radarze Świętych. A to dlatego, że mają statystyki dla praktycznie każdej pozycji docelowej i muszą zostać wykonane.

„A potem znajdują talent, który spełnia te kryteria, i odcinają go stamtąd. To nie jest dokładnie to, na co wygląda, kiedy czytasz nazwiska, z którymi są kojarzone”.

Kogo mogłoby pozyskać Southampton?

90 min powiedzieli, że Southampton „dąży do styczniowej umowy”, aby podpisać kontrakt z napastnikiem Lorient, Teremem Moffim, który podpisał kontrakt 10 głów w 16 meczach Ligue 1 w tym sezonie.

Tymczasem, Fabrycjusz Roman poinformował, że Saints przyjęli ofertę w wysokości 14 milionów euro (12,3 miliona funtów) za pomocnika Racing Club, Carlosa Alcaraza.

I niezawodny ekspert transferowy Dawid Ornstein poinformowało, że Southampton również „bada możliwość podpisania” kontraktu z środkowym obrońcą Evertonu, Michaelem Keane.

Wspomniane trio mogłoby zakończyć styczniowe wydatki Southampton, gdyby Jones mógł sprowadzić ich do klubu, co zwiększyłoby ich szanse na utrzymanie statusu w Premier League.


Aktualności Now – Wiadomości sportowe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *