Samsung „Przypadkowo wycieka” data premiery serii Galaxy S23 przed oficjalnym ogłoszeniem – Technology News, Firstpost

Samsung wkrótce wprowadzi na rynek nową serię Galaxy S23. Chociaż pojawiło się już kilka przecieków, które pokazują, jakiego sprzętu możemy się spodziewać w nadchodzącym flagowcu Samsunga, faktyczna data premiery była już od jakiegoś czasu przedmiotem spekulacji. Wygląda jednak na to, że Samsung mógł przypadkowo ujawnić oficjalną globalną datę premiery serii Galaxy S23. Samsung Kolumbia opublikował stronę Unpacked nieco wcześniej, potwierdzając datę premiery Galaxy S23.

Samsung „przypadkowo ujawnia” datę premiery serii Galaxy S23 przed oficjalnym ogłoszeniem

Debiut Galaxy S23 miał odbyć się pod koniec lutego, jednak oficjalna strona Samsunga w Kolumbii wskazuje, że wydarzenie odbędzie się 1 lutego.

Chociaż zwiastun nie ujawnia zbyt wiele, pokazuje nowy projekt aparatu oraz obrazy liści i bzów w rogu, które nawiązują do nazw wcześniej wydanych odcieni.

Rendery serii Galaxy S23 pojawiały się w sieci w ciągu ostatnich kilku tygodni, a wszystkie trzy modele mają obiektyw w stylu S22 Ultra.

W zeszłym tygodniu wyciekły oficjalne rendery Galaxy S23 i Galaxy S23 Ultra, pozostawiając niewiele wyobraźni. Wyciekłe rendery ujawniły również, w jakich kolorach możemy spodziewać się urządzenia – Cotton Flower, Misty Lilac, Botanic Green i Phantom Black.

Jeśli chodzi o specyfikację, wciąż niewiele wiemy, ale pojawiły się pogłoski, że Samsung używa najnowszej wersji aparatu 200 MP ISOCELL HP3 w Galaxy S23 Ultra.

Mówi się, że 50-megapikselowy aparat główny w Galaxy S23 i Galaxy S23 Plus ma ulepszony obiektyw. Wszystkie trzy warianty będą zasilane przez Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2SoC i mogą być końcem urządzeń Galaxy S opartych na Exynos w Europie i niektórych krajach azjatyckich.

Leave a Comment