Samsung Galaxy S23 ma zostać zaprezentowany 1 lutego.


0
Categories : Telefon komórkowy

Samsunga Galaxy S23 oczekuje się, że będzie to główny temat kolejnego wydarzenia producenta telefonów Unpacked, które firma właśnie ogłosiła, że ​​odbędzie się 1 lutego. W tym roku nowa linia będzie konkurować bezpośrednio z Apple. iPhone’a 14 i Google piksela 7.

We wtorek Samsung nie podał szczegółów na temat tego, czego można się spodziewać po wydarzeniu, które odbędzie się osobiście w San Francisco i będzie również transmitowane online. Ale firma zwykle wypuszcza nowe telefony Galaxy S w trakcie Pierwszy kwartałwłącznie z Galaktyka S22 ostatni rok. Następuje również ogłoszenie przeciekiJak na przykład ten raport z koreańskiej gazety JoongAng Daily, która sugerowała debiut Galaxy S23 na początku lutego.

Jeśli Samsung podąży za swoim poprzednim modelem, możemy spodziewać się trzech wersji nowego telefonu: Galaxy S23, Galaxy S23 Plus i Galaxy S23 Ultra. Zaproszenie od Samsunga zawiera obraz trzech reflektorów o różnych rozmiarach, od małych przez średnie do dużych, co prawdopodobnie sugeruje to.

Porównanie Samsunga S22 i S22 Plus oraz S22 Ultra

Samsung Galaxy S22, S22 Plus i S22 Ultra.

Lisa Edichiko/CNET

Plotki ze słynnych trunków Lodowy Wszechświat oraz Steve’a Hemmerstoffera Spekuluje się, że nowe telefony będą miały okrągłe wycięcia z tyłu na obiektywy aparatu. Galaxy S22 Ultra jest już taki aparat. Ale wyciek z Hemmerstoffera sugeruje, że może przedostać się do modelu Plus, zastępując moduł aparatu obecnie znajdujący się w Galaxy S22 Plus. Reflektory w zaproszeniu na wydarzenie mogą być subtelnym ukłonem w stronę tej zmiany projektu, jeśli okaże się trafna.

SAMSUNG otwarte rezerwacje we wtorek w USA dla swoich nadchodzących urządzeń. Firma zaoferuje Samsungowi kredyt w wysokości 50 USD, jeśli poprosisz o zarezerwowanie jednego urządzenia lub 100 USD za dwa urządzenia. Oferta ważna do 1 lutego i nie jest wymagana żadna informacja rozliczeniowa.

Oczekuje się, że firma ogłosi swoją nową linię Galaxy S w czasie, gdy trudności makroekonomiczne wpłynęły na ogólną sprzedaż telefonów. Grudniowe raporty marketerów Studia kontrapunktowe oraz IDC oba wskazują na słabszy niż oczekiwano wzrost globalnych przesyłek w 2023 r.

Oprócz nieco zaktualizowanego wycięcia na aparat w nowszych telefonach, spodziewamy się zobaczyć Procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 w linii Galaxy S23 i prawdopodobnie 200-megapikselowy czujnik aparatu Samsung w S23 Ultra.


Teraz gra:
Wyglądać:

Galaxy Z Fold 4 może być Twoim laptopem


10:47

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *