Rynek systemów mikroelektromechanicznych (MEMS) do 2028 roku będzie wart 22,9 miliarda dolarów.

CHICAGO, 10 stycznia 2023 r /PRNewswire/ — Rynek układów mikroelektromechanicznych (MEMS) prognozowany jest wzrost 14,8 mld USD w 2022 r. do 22,9 mld USD do 2028 r., rejestrując CAGR na poziomie 7,6% w okresie prognozy, zgodnie z nowym raportem MarketsandMarkets™. Rozwój rynku wynika z rosnącego wykorzystania RF MEMS i rosnącego zapotrzebowania na urządzenia IoT. Ponadto oczekuje się, że rozwój technologii fuzji czujników stworzy lukratywne możliwości rynkowe.

Pobierz broszurę w formacie PDF: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp?id=13689179

Przeczytaj szczegółowy spis treści dotyczący rynku układów mikroelektromechanicznych (MEMS).

145 – Stoły
72 – Liczby
269 ​​- Strony

Czujnik inercyjny będzie miał duży udział w rynku MEMS w 2022 roku

Czujniki bezwładnościowe będą miały duży udział w rynku MEMS w 2022 roku i oczekuje się, że pozostaną dominujące przez cały okres prognozy. Czujniki bezwładnościowe MEMS są wykorzystywane w różnych dziedzinach, takich jak motoryzacja, elektronika użytkowa i komunikacja. Czujniki MEMS są wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym w celu poprawy wydajności, obniżenia kosztów i poprawy niezawodności pojazdów. Obecnie inercyjna technologia MEMS jest w pełni rozwinięta z biegiem czasu. Z biegiem lat pojawiły się niedrogie inercyjne czujniki MEMS. Czujniki bezwładnościowe można podzielić na cztery kategorie. Cztery kategorie wydajności to klasa taktyczna, klasa wydajności, klasa motoryzacyjna i konsumencka oraz klasa przemysłowa. Na przykład klasa motoryzacyjna i konsumencka składa się z czujników bezwładnościowych, takich jak żyroskopy i przyspieszeniomierze. Stosowane są w układach aktywnego zawieszenia, poduszkach powietrznych, układach przeciwblokujących oraz smartfonach.

RF Drive będzie liderem na rynku MEMS w okresie prognozy

Oczekuje się, że w latach 2023-2028 napęd RF będzie miał więcej opcji niż inne typy napędów. RF MEMS może obejmować wiele pasm i obsługiwać agregację nośnych w różnych pasmach oraz wspierać kształtowanie wiązki po stronie urządzenia, a nie głównie po stronie stacji bazowej. . Smartfony, urządzenia do noszenia i Internet rzeczy (IoT) to główne zastosowania RF MEMS. Niektórzy z głównych producentów RF MEMS to Analog Devices, Inc. (USA), NXP Semiconductors NV (Holandia), Knowles Corp. (USA) i Broadcom Ltd. (USA).

Poproś o próbki stron: https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp?id=13689179

Obszar Azji i Pacyfiku rynku, aby oferować znaczące możliwości w okresie objętym prognozą

Obszar Azji i Pacyfiku to szybko rozwijający się rynek MEMS. Obszar Azji i Pacyfiku Rynek jest dodatkowo podzielony na segmenty Chiny, Japonia, Korea Południowa, Indiei reszta Obszar Azji i Pacyfiku. Obszar Azji i Pacyfiku jest głównym rynkiem dla elektroniki użytkowej, samochodów i przemysłu. Region stał się globalnym centrum dużych inwestycji i możliwości ekspansji biznesowej. W Chinyistnieje ogromne zapotrzebowanie na smartfony, urządzenia do noszenia i inne urządzenia, które można podłączyć. Ponadto oczekuje się, że chiński rynek będzie rósł wykładniczo ze względu na obecność wiodących zakładów produkcyjnych w branży motoryzacyjnej. Wschodząca gospodarka i rosnąca popularność czujników MEMS w większości branż napędzają rozwój rynku MEMS Chiny. Ponadto krajowa strategia integracji Internet Plus Chiny Inicjatywy IoT, mobilny internet, przetwarzanie w chmurze i duże zbiory danych będą motorem powszechnego stosowania czujników do noszenia i inteligentnych technologii.

Kluczowi gracze

Kluczowi gracze na rynku MEMS to STMicroelectronics (Szwajcaria), Roberta Boscha (Niemcy), Analog Devices (USA), NXP Semiconductors (Holandia), Texas Instruments (USA), Panasonic Corp. (Japonia), połączenie TE (Szwajcaria), Broadcom (USA), Honeywell International USA) i Knowles Corp. LLC (USA) i inne.

Uzyskaj 10% bezpłatnej personalizacji tego raportu: https://www.marketsandmarkets.com/requestCustomizationNew.asp?id=13689179

Zobacz pobliski rynek: Rynek półprzewodników i elektroniki Raporty z badań i konsultacje

Powiązane raporty:

Rynek oscylatorów MEMS według rodzaju opakowania (opakowanie SMD i opakowanie typu chip-scale), pasma częstotliwości (MHz i kHz), wspólnego schematu (SPMO, TCMO, VCMO, FSMO, DCMO i SSMO), zastosowania i geografii – globalna prognoza do 2022 r.

Rynek badań nanomechanicznych według oferty (sprzęt, usługi), zastosowania (inżynieria materiałowa, nauki przyrodnicze, produkcja przemysłowa i produkcja półprzewodników), typu instrumentu (SEM, TEM i dual beam) oraz geografii – globalna prognoza do 2023 roku.

Rynek druku cyfrowego atramentami (UV, wodnymi, solwentowymi, lateksowymi i sublimacyjnymi), głowicami drukującymi (atramentowymi i laserowymi), podłożem (folia lub folia z tworzywa sztucznego, folia ochronna, szkło, tkanina, papier, ceramika) oraz położeniem geograficznym (2021-2026) )

Rynek przestrajalnych filtrów RF Według rodzaju (szerokość pasma, odchylenie zasięgu), silnik dostrajający, element dostrajający, system (radio ręczne i kieszonkowe, system radarowy), zastosowanie (lotnictwo i obrona, transport, inteligentne miasta) oraz geografia — globalna prognoza do 2027 r.

Rynek oscylatorów kryształowych przez General Circuity (SPXO, TCXO, VCXO), Crystal Cut (AT Cut, BT Cut, SC Cut), układ montażowy (SMT, otwór przelotowy), aplikacja (elektronika użytkowa), geografia (2020-2025)

O MarketsandMarkets™

MarketsandMarkets™ to błękitna oceaniczna alternatywa w doradztwie rozwojowym i zarządzaniu programami, która wykorzystuje ofertę człowiek-maszyna do napędzania ponadnormalnego wzrostu postępowych organizacji B2B. Mamy najszersze spojrzenie na nowe technologie, co pozwala nam wspólnie kreować nadprzyrodzony wzrost dla klientów.

Gospodarka B2B jest świadkiem narodzin 25 bilionów dolarów nowe strumienie dochodów, które zastąpią istniejące strumienie dochodów tylko w tej dekadzie. Współpracujemy z klientami nad programami wzrostu, aby pomóc im na tym zarabiać. 25 bilionów dolarów możliwości dzięki naszym liniom usług — TAM Expansion, wejście na rynek (GTM) od strategii do realizacji, wzrost udziału w rynku, aktywacja konta i inteligentny marketing.

W oparciu o zasadę „LET Grow” współpracujemy z kilkoma firmami B2B z listy Forbes Global 2000, aby pomóc im pozostać istotnymi w rewolucyjnym ekosystemie. Nasze pomysły i strategie są kształtowane przez naszych ekspertów branżowych, zaawansowaną chmurę danych rynkowych opartą na sztucznej inteligencji oraz lata badań. KnowledgeStore™ (nasza chmura Market Intelligence Cloud) konsoliduje nasze badania, ułatwia analizę korelacji za pomocą zestawu aplikacji, pomagając klientom zobaczyć cały ekosystem i zrozumieć zmiany przychodów zachodzące w ich branży.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź www.MarketsandMarkets™.com lub śledź nas dalej Świergot, Linkedin oraz Facebook.

Kontakt:

Pan. Ashish Mehra
MarketsandMarkets™ INC.
630 Dundee Road
Apartament 430
Northbrook, Illinois 60062
Stany Zjednoczone Ameryki: +1-888-600-6441
E-mail: sales@marketsandmarkets.com
Odwiedź naszą stronę: https://www.marketsandmarkets.com/
Zrozumienie badania: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/mems-market.asp
Źródło treści: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/mems.asp

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/660509/MarketsandMarkets_Logo.jpg

ŹRÓDŁO

Leave a Comment