Rynek hybrydyzacji in situ w regionie Azji i Pacyfiku oraz Australii będzie wart 744 miliony dolarów do 2027 roku.


0
Categories : Rynki
Tags :

CHICAGO, 10 stycznia 2023 r /PRNewswire/ — Rynek hybrydyzacji na miejscu w regionie Azji i Pacyfiku przewiduje się osiągnąć 744 mln USD do 2027 r. od 363 mln USD w 2022 r. przy CAGR na poziomie 15,4% w okresie prognozy. zgodnie z nowym raportem MarketsandMarkets™. Kluczowe czynniki napędzające rynek hybrydyzacji in situ w regionie Azji i Pacyfiku obejmują wzrost zachorowań na raka w regionie w połączeniu ze wzrostem przypadków zaburzeń genetycznych. Co więcej, rosnąca popularność powiązanej diagnostyki będzie również napędzać rozwój rynku. Jednak niedobór wykwalifikowanych specjalistów będzie hamował wzrost rynku w okresie prognozy.

Pobierz broszurę w formacie PDF: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp?id=51341505

Zapoznaj się ze szczegółowym spisem treści na stronie „Rynek hybrydyzacji na miejscu w regionie Azji i Pacyfiku oraz w regionie”

112 – Stoły
48 – Liczby
158 – Strony

Rynek hybrydyzacji na miejscu w regionie Azji i Pacyfiku Kula:

raport zasięgu

Detale

Wielkość rynku

744 mln USD do 2027 r

tempo wzrostu

CAGR 15,4%.

największy rynek

Obszar Azji i Pacyfiku

Dynamika rynku

Kierowcy, ograniczenia, możliwości i wyzwania

okres prognozy

2022-2027

Jednostki prognozy

Koszt (mln USD)

raport zasięgu

Prognoza przychodów, otoczenie konkurencyjne, czynniki wzrostu i trendy

Segmenty kryte

Produkt, technologia, aplikacja, użytkownik końcowy i kraj

Geografie objęte

Japonia, Chiny, Indie, Korea Południowa, Tajwan, Singapur, Australia, Nowa Zelandia i inne kraje regionu Azji i Pacyfiku.

Zgłoś najważniejsze informacje

Zaktualizowano informacje finansowe / portfolio produktów graczy

Kluczowe możliwości rynkowe

Niewykorzystane rynki w krajach rozwijających się

Kluczowe czynniki rynkowe

Rosnąca zachorowalność na choroby genetyczne i nowotwory

Segment FISH zdominuje rynek hybrydyzacji in situ (ISH) w latach 2020-2027.

Obszar Azji i Pacyfiku Rynek hybrydyzacji in situ jest podzielony na produkty, technologie, zastosowania, użytkowników końcowych i kraje. Oczekuje się, że segment FISH odnotuje znaczny wzrost w okresie prognozy ze względu na różne korzyści, takie jak wysoka rozdzielczość, szybkość, bezpieczeństwo i opłacalność. Utorowało to również drogę do opracowania jednoczesnego wykrywania wielu celów, oznaczania ilościowego i obrazowania żywych komórek.

W 2021 r. szpitale i laboratoria diagnostyczne zajęły pierwsze miejsce pod względem przychodów na rynku hybrydyzacji in situ.

W zależności od użytkowników końcowych rynek hybrydyzacji in situ w regionie Azji i Pacyfiku dzieli się na instytucje akademickie i badawcze, szpitale i laboratoria diagnostyczne, kontraktowe organizacje badawcze (CRO) oraz firmy farmaceutyczne i biotechnologiczne. W 2021 r. segment szpitali i laboratoriów diagnostycznych miał największy udział w rynku hybrydyzacji in situ ze względu na łatwą dostępność laboratoriów szpitalnych w połączeniu z dużym przepływem pacjentów w szpitalach. Ponadto laboratoria diagnostyczne są wyposażone w zaawansowane technologie i możliwości, takie jak efektywne zarządzanie rozliczeniami i windykacją. Oferują niższy koszt testu i wyższy poziom automatyzacji.

Chiny jest najszybciej rozwijającym się krajem Obszar Azji i Pacyfiku Rynek hybrydyzacji in situ.

Chiny szacuje się, że wzrośnie w najwyższym CAGR w Obszar Azji i Pacyfiku rynku hybrydyzacji in situ w okresie prognozy. Chiny jest głównym źródłem utrzymania dla Obszar Azji i Pacyfiku Rynek hybrydyzacji in situ. Oczekuje się, że korzystne wsparcie rządowe dla zatwierdzania produktów oraz obecność głównych graczy w tych krajach będą napędzać wzrost rynku.

Poproś o próbki stron: https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp?id=51341505

Dynamika rynku hybrydyzacji in-situ w regionie Azji i Pacyfiku:

Kierowcy:

  1. Rosnąca zachorowalność na choroby genetyczne i nowotwory
  2. Rosnąca świadomość diagnostyki towarzyszącej

Możliwości:

  1. Niewykorzystane rynki w krajach rozwijających się

Problemy:

  1. Brak wykwalifikowanych specjalistów

Kluczowi gracze rynkowi:

Obszar Azji i Pacyfiku Rynek hybrydyzacji in situ jest w naturze powiązany z czołowymi graczami na rynku hybrydyzacji in situ, takimi jak Abbott Laboratories (USA), Thermo Fisher Scientific (USA), Danaher Corporation (USA), Merck (Niemcy), F. Hoffmann-La Roche (Szwajcaria), widok biologiczny (Izrael), Agilent Technologies (USA), Biocare Medical (USA), Bio-Techne Corporation (USA), QIAGEN (Niemcy), PerkinElmer (USA), Enzo Biochem (USA), Bio-Rad Laboratories (USA), Abnova Corporation (Tajwan), BioGenex Laboratories (USA), OpGen (USA), Bio SB (USA), Abcam (Wielka Brytania), Zytomed (Niemcy), 10x Genomics Inc. (USA) i NeoGenomics Laboratories (USA).

Ostatnie ulepszenia:

  • W 2022 roku zestaw do wykrywania RNAscope ISH firmy Bio-Techne otrzymał certyfikat CE-IVD dla platformy BOND-III (Leica Biosystems).
  • W 2021 r. Applied Spectral Imaging (ASI) i KromaTiD, Inc. zawarła strategiczne partnerstwo handlowe, przyznając ASI prawa do sprzedaży na całym świecie własnych sond KromaTiD Pinpoint FISH (PPF) i usług analitycznych.
  • W 2020 roku firma Creative Bioarray wprowadziła ulepszoną sondę FISH do wykrywania nowego koronawirusa z 2019 roku.

Uzyskaj 10% bezpłatnej personalizacji tego raportu: https://www.marketsandmarkets.com/requestCustomizationNew.asp?id=51341505

Zobacz pobliski rynek: Rynek biotechnologii Raporty z badań i konsultacje

Powiązane raporty:

Rynek hybrydyzacji in situ – Globalne prognozy do 2027 roku

Rynek medycyny regeneracyjnej – Globalne prognozy do 2027 roku

Rynek mikroskopów – Globalne prognozy do 2027 roku

Badanie rynku przeciwciał i odczynników – Globalne prognozy do 2027 roku

Amerykański rynek znieczuleń ogólnych – Globalne prognozy do 2025 roku

O MarketsandMarkets™:

MarketsandMarkets™ to błękitna oceaniczna alternatywa w doradztwie rozwojowym i zarządzaniu programami, która wykorzystuje ofertę człowiek-maszyna do napędzania ponadnormalnego wzrostu postępowych organizacji B2B. Mamy najszersze spojrzenie na nowe technologie, co pozwala nam wspólnie kreować nadprzyrodzony wzrost dla klientów.

Gospodarka B2B jest świadkiem narodzin 25 bilionów dolarów nowe strumienie dochodów, które zastąpią istniejące strumienie dochodów tylko w tej dekadzie. Współpracujemy z klientami nad programami wzrostu, aby pomóc im na tym zarabiać. 25 bilionów dolarów możliwości dzięki naszym liniom usług — TAM Expansion, wejście na rynek (GTM) od strategii do realizacji, wzrost udziału w rynku, aktywacja konta i inteligentny marketing.

W oparciu o zasadę „LET Grow” współpracujemy z kilkoma firmami B2B z listy Forbes Global 2000, aby pomóc im pozostać istotnymi w rewolucyjnym ekosystemie. Nasze pomysły i strategie są kształtowane przez naszych ekspertów branżowych, zaawansowaną chmurę danych rynkowych opartą na sztucznej inteligencji oraz lata badań. KnowledgeStore™ (nasza chmura Market Intelligence Cloud) konsoliduje nasze badania, ułatwia analizę korelacji za pomocą zestawu aplikacji, pomagając klientom zobaczyć cały ekosystem i zrozumieć zmiany przychodów zachodzące w ich branży.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź www.MarketsandMarkets™.com lub śledź nas dalej Świergot, Linkedin oraz Facebook.

Kontakt:

Pan. Ashish Mehra
MarketsandMarkets™ INC.
630 Dundee Road
Apartament 430
Northbrook, Illinois 60062
Stany Zjednoczone Ameryki: +1-888-600-6441
E-mail: sales@marketsandmarkets.com
Zrozumienie badania: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/apac-in-situ-hybridization-market.asp
Odwiedź naszą stronę: https://www.marketsandmarkets.com/
Źródło treści: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/apac-in-situ-hybridization.asp

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/660509/MarketsandMarkets_Logo.jpg

ŹRÓDŁO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *