Rób kroki z WalkingPad, kompaktową bieżnią, która się składa.


0
Categories : fitness

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby znaleźć i przekazać Ci więcej informacji o produktach i oferty kochamy. Jeśli Ty też je lubisz i zdecydujesz się je kupić z poniższych linków, możemy otrzymać prowizję. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie.

Czy mieszkasz w mała przestrzeń lub po prostu nie chcesz dużej, nieporęcznej maszyny cardio w swoim salonie, kompaktowa bieżnia jest dobrym rozwiązaniem, aby zwiększyć liczbę kroków. Możesz bądź jak niektóre dziewczyny na tiktoku i umieść swój ochraniacz pod stojącym stołem, aby chodzić podczas pracylub użyj go podczas słuchania podcastu kryminalnego. W każdym razie ruch jest ruchem, bez względu na to, jak i kiedy to robisz.

Składana bieżnia WalkingPad449 $

Jeden z Amazonkanajlepiej sprzedające się bieżnie kompaktowe WalkingPad. Bieżnia składa się, dzięki czemu można ją schować pod łóżkiem lub sofą, gdy nie jest używana. Waży również zaledwie 62 funty, co jest na tyle lekkie, że prawdopodobnie możesz go wyciągnąć samodzielnie, ale na tyle ciężkie, że możesz się trochę spocić.

Należy pamiętać, że jest to naprawdę przeznaczone do chodzenia, a nie do joggingu lub biegania. Jedzie tylko około 4 mil na godzinę i nie ma kierownicy ani deski rozdzielczej, których można by się trzymać. Prędkość jest również określana przez inteligentny czujnik, który automatycznie kontroluje pozycję stopy: poruszaj się do przodu na pasku, aby przyspieszyć, pozostań w środku, aby utrzymać stałe tempo, i przesuwaj się w kierunku tyłu bieżnika, aby zwolnić.

Jeśli nie masz pewności co do części z inteligentnym czujnikiem, możesz również ręcznie sterować prędkością za pomocą dołączonego pilota. Pilot wyświetla również czas na bieżni, przebieg i szacunkowe spalone kalorie.

Źródło: Amazon

Chodzenie to świetne ćwiczenie dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Pomimo oczywistych korzyści płynących z ćwiczeń, wg badania opublikowane w Health Promotion Perspectives w 2018 roku młodzi ludzie, którzy chodzili żwawo przez około 10 minut dziennie, mieli lepsze samopoczucie. A zgodnie z artykułem opublikowanym przez Harvard Health, chodzenie zaledwie 20 minut dziennie, pięć dni w tygodniu, może wzmocnić układ odpornościowy.

Kiedy jest zbyt zimno, aby wyjść na zewnątrz lub po prostu nie możesz oderwać się od biurka, składana bieżnia taka jak ta WalkingPad jest to dobra opcja, aby uzyskać krok.

Więcej od Wtajemniczeni:

Panna Młoda „Typ A” pierwszy raz widzi miejsce przyjęcia, od razu zauważa problemy: „Nie mów mi, że jestem panną młodą”

7 przytulnych swetrów, które stworzą atmosferę après-ski

Rozpoczęła się zimowa wyprzedaż Kate Spade! Uzyskaj do 70% zniżki na te 10 skórzanych toreb i portfeli

Chcesz torbę Coach, ale nie chcesz dużo wydawać? Te 8 dostępnych opcji jest tańszych o 50% lub więcej

Posłuchaj najnowszego odcinka naszego popkulturowego podcastu We Should Talk:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *