Reese Witherspoon ma niesamowite mięśnie brzucha w staniku do ćwiczeń w wideo z jogą IG

  • Reese Witherspoon Właśnie przesłałem film z jogą na Instagram i jest niesamowity.
  • Aktorka i przedsiębiorca, lat 46, wyglądała bardzo promiennie i silnie w swoim zestawie treningowym Draper James w kratkę, który w pełni pokazywał jej wyrzeźbiony brzuch i stonowane ramiona.
  • Pomimo napiętego harmonogramu, Reese zamierza ćwiczyć przez co najmniej 30 minut sześć dni w tygodniu.

Reese Witherspoon nie tylko wprowadza na rynek własną linię ubrań – właściwie wykorzystuje swoje rzeczy w prawdziwym życiu. Założycielka Draper James właśnie od niechcenia zamieściła na Instagramie film, na którym ma na sobie własny dres, i jasne jest, że ostatnio skupia się na fitnessie.

w wideo Reese’a, 46, można zobaczyć w sportowym staniku w kratę i dopasowanych legginsach (WANT) podczas wykonywania różnych pozycji jogi. Fani i przyjaciele gwiazdy mogą zobaczyć, jak Reese robi kilka pozycji wojownika i wiwatuje, jednocześnie od niechcenia popisując się swoimi stonowanymi mięśniami brzucha i silnymi ramionami. „Ten nowy strój treningowy od @draperjames zmusił mnie do ruchu! 🧘🏼‍♀️🙏🏼💦” – powiedziała. napisał w tytulepóźniej dzieląc się, że spodnie mają również boczne kieszenie.

Oczywiście ją sławni przyjaciele wspierajcie ją w komentarzach. “Wow! Wyglądasz niesamowicie!” Victoria Beckham powiedziała, a Drew Barrymore wtrącił się: „Wow, wow, wow, gorąco, gorąco, gorąco”.

IKIMI, Reese’a ma ~coś~ do tkaniny w kratkę. Ona też udostępnił to zdjęcie latem w kraciastym garniturze Draper James x Land’s End, w którym wygląda na bardzo wysportowaną i szczęśliwą:

Jeśli zastanawiasz się jak Reese’a robi się tak silny, że mam kilka pomysłów. Po pierwsze, zawsze uwielbiała dzielić się swoim zdrowiem i dobrym samopoczuciem ze swoimi wyznawcami.

W 2020 roku Reese zaczął chodzenie/bieganie z fanami (gdzie zachęcała ludzi chodzić lub biegać codziennie przez miesiąc). Dla niej oznaczało to zrobienie czegoś w rodzaju treningu na bieżni, gdzie ona chodzenie na przemian przez trzy minuty z prędkością 3,5-4 mil na godzinę i bieganie przez dwie minuty z prędkością 5,5-6 mil na godzinę przez łącznie 30 minut każdy Formularz.

Reese zadbał również o rozciąganie i robienie wałków z pianki, aby zmniejszyć ryzyko kontuzji:

Jednak Reese nie tylko chodzi i biega dla cardio: lubi także jogę, powiedział jej instruktor. cukierek. (Nawiasem mówiąc, powiedział jej trener Hej że Reese zamierza ćwiczyć przez co najmniej 30 minut sześć dni w tygodniu).

Jeśli chodzi o jedzenie, Reese uwielbia jeść. dużo warzyw i lubi też zielony koktajl. (Uwielbia świecący zielony koktajl Kim Snyder, który zawiera szpinak, sałatę rzymską, jabłko, gruszkę i sok z cytryny). Hej mówi, a następnie danie z pełnoziarnistego makaronu lub chudego białka, takiego jak ryba lub kurczak z dużą ilością świeżych warzyw.

Ta treść jest importowana z ankiety. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ale Reese dała jasno do zrozumienia, że ​​zostawia dużo miejsca w swoim planie posiłków na zabawę. wzbogacenie. Punkt do punktu:

Idź Reese, idź!

Postrzelony w głowę przez Corine Miller

Corine Miller jest niezależną pisarką specjalizującą się w ogólnym zdrowiu, zdrowiu seksualnym i związkach oraz trendach w stylu życia. Jej prace pojawiają się w Men’s Health, Women’s Health, Self, Glamour itp. Ma tytuł magistra na Uniwersytecie Amerykańskim, mieszka na plaży i ma nadzieję, że pewnego dnia będzie miała świnię i ciężarówkę z taco.

Leave a Comment