Recenzja reTerminal E10-1 autorstwa MagPi


0
Categories : Gadżety

reterminal E10-1

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt Studio wizji Karta rozszerzeń reTerminal E10-1 specjalnie zaprojektowany dla reTerminal. Dodanie szerokiej gamy przydatnych funkcji, w tym ładowania, funkcji przenośnych, audio, bezprzewodowej i przemysłowej transmisji danych. Z przyjemnością dowiesz się, że oficjalny zespół Raspberry Pi Magazine MagPi przeprowadził dogłębną recenzję karty rozszerzeń reTerminal E10-1, przyznając jej imponującą ocenę 9/10.

„reTerminal E10-1 to karta rozszerzeń dla reTerminal, która zapewnia funkcje ładowania i przenoszenia, ulepszoną bezprzewodową i przemysłową komunikację danych oraz możliwości audio. Zapewnia to, że reTerminal jest jeszcze silniejszy i pozwala na użycie go w większej liczbie scenariuszy, takich jak szybkie aplikacje przemysłowe, zastosowania rolnicze lub zaawansowane bezprzewodowe domy, do użytku indywidualnego.

Mierząc zaledwie 140 mm x 95 mm x 30 mm, reTerminal jest zasilany przez moduł obliczeniowy Raspberry Pi 4 i oferuje funkcjonalność i moc komputera przemysłowego.

reterminal E10-1

– Alternatywne tryby ładowania: podwójny akumulator UPS-18650, gniazdo DC i funkcja PoE.
Wiele sieci bezprzewodowych: zapewnij LoRaWAN/LTE/4G/5G ze wszystkimi czterema możliwościami transmisji danych za pomocą anten.
– Wbudowany interfejs przemysłowy: obsługa szybkich połączeń RS-485, RS-232 i CAN Bus.
– Wbudowana pamięć masowa: Dostępne gniazdo kart z obsługą dysków SSD z M.2 B KEY, SATA 2.0
– Wbudowany system audio: Wyposażony w dwa mikrofony i jeden głośnik dla lepszych wrażeń z aluminium.

Recenzja MagPi

„Jest większy niż oryginalny reTerminal, a jego instalacja zwiększa zajmowaną powierzchnię (i wagę). Jednak za to poświęcenie otrzymujesz złącze baryłkowe DC, wnękę na baterię, PoE, ulepszoną bezprzewodową sieć LAN, obsługę sieci komórkowej, porty szeregowe, mikrofony i głośniki dla dowolnej aplikacji do uczenia maszynowego oraz możliwość dodania znacznie większej ilości pamięci przez SATA. 2.0 i M.2″.

„Dodatkowa pamięć to coś więcej niż tylko włożenie karty SD. Cały zestaw rozszerzający jest demontowany, dzięki czemu można zainstalować dowolne dyski w bardzo wytrzymałej obudowie bez utraty ochrony. Komora baterii jest również zabezpieczona śrubami, więc żadne przenośne źródło zasilania, które włożysz, nie wypadnie przypadkowo. Mocowanie przedłużenia do reTerminala jest bardzo proste – wkłada się je do portu zakrytego gumową stopką na tylnym końcu, a następnie zabezpiecza za pomocą dołączonej pary śrub. Nie stosuje się tarcia ani plastikowych elementów mocujących, więc nie ma niebezpieczeństwa zużycia złączy, że tak powiem.”

Aby uzyskać pełną recenzję, odwiedź oficjalną stronę internetową MagPi lub oficjalną stronę produktu Seeed Studio, korzystając z poniższego łącza.

Źródło : Studio wizji : Magpi

Nagłówki: Sprzęt komputerowy, Najważniejsze wiadomości

Najnowsze oferty gadżetów dla geeków

Ujawnienie: Niektóre z naszych artykułów zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pomocą jednego z tych linków, Geeky Gadgets może zarobić prowizję partnerską. Ucz się więcej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *