Przypomnienia o etykiecie, gdy idziesz na siłownię


0
Categories : fitness

Kierownik obszaru Planet Fitness dzieli się wskazówkami, jak sprawić, by Twoje treningi były jak najlepsze dla Ciebie i wszystkich wokół Ciebie.

Minnetonka, Minnesota. Nowy rok oznacza, że ​​coraz więcej osób wraca na siłownię. Niektórzy przyjeżdżają po raz pierwszy od wakacji, inni po raz pierwszy.

„Zdecydowanie obserwujemy duży wzrost liczby naszych członków przychodzących i zapisujących się na członkostwo na początku roku” — powiedział Stephen Leslie, kierownik regionalny Planet Fitness.

Poniedziałek, nowy planeta fitness mieszczącej się w Ridgedale Center w Minnetonka, Leslie podzieliła się kilkoma wskazówkami, jak dzielić przestrzeń z innymi, aby upewnić się, że sesje fitness są korzystne dla wszystkich zaangażowanych.

Po pierwsze, pamiętaj, aby przechowywać torbę sportową w szafce, zamiast nosić ją na podłodze obok sprzętu.

„Chcemy tylko upewnić się, że nie mamy żadnych toreb gimnastycznych, płaszczy, dodatkowych par butów ani butów na podłodze siłowni” – powiedział Leslie.

Dzięki temu chodniki będą przejezdne dla ludzi. Na marginesie, używając wolnych ciężarów, nie stój bezpośrednio przed lustrem i nie blokuj innym dostępu do pozostałych ciężarów.

„Zdecydowanie zalecamy zabranie potrzebnej wagi i powrót do miejsca, w którym planowałeś ćwiczyć, a nie na ścieżki spacerowe” – powiedział Leslie.

Oczywiście będziesz chciał zwrócić cały sprzęt tam, gdzie go znalazłeś.

„Usuwanie hantli jest takie samo jak w przypadku naleśników” – powiedział Leslie. „Mamy również wieże kablowe w naszym obiekcie, więc wszelkie urządzenia sprowadzą je z powrotem do miejsca, w którym je znalazłeś”.

Wreszcie, podczas gdy Planet Fitness i inne kluby fitness mają własny proces dezynfekcji sprzętu, ważne jest, aby wykonać swoją część, wycierając urządzenia.

„Utrzymywanie siłowni w czystości, upewnienie się, że dobrze się bawisz podczas ćwiczeń, po prostu poprawi twoje ogólne wrażenia, a także poprawi wrażenia wszystkich innych w klubie” – powiedział.

https://www.youtube.com/watch?v=95XETjIplay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *