Pożyczka Chelsea dla Joao Felixa „nie” obejmuje opcję wykupu

Joao Felix opuszcza Atlético Madryt przed wypożyczeniem na pół sezonu w Chelsea w wysokości 9 milionów funtów. Napastnik jest „zdeterminowany do podpisania przedłużenia kontraktu z hiszpańskim zespołem przed sformalizowaniem swojego transferu”, a The Blues „nie mają okazji do zakupu”.

Joao Felix został przyłapany na opuszczaniu boiska treningowego Atlético Madryt, gdy chce dokończyć wypożyczenie do Chelsea. doniesienia podały, że umowa nie obejmowałaby możliwości zakupu portugalskiej gwiazdy.

Sportsmail poinformował wczoraj, że oczekuje się, że The Blues pokonają Manchester United i Arsenal na wypożyczeniu 23-letniego napastnika.

Hiszpański kanał telewizyjny bar na plaży opublikowali wideo na swoim koncie na Twitterze, na którym Felix został porwany, a napastnik ma wkrótce udać się do Londynu, aby sfinalizować umowę pożyczki o wartości 9 milionów funtów ze Stamford Bridge przed końcem sezonu.

Atletico Madryt chce przedłużyć kontrakt z Joao Felixem, zanim ten zostanie wypożyczony do Chelsea.

Atletico Madryt chce przedłużyć kontrakt z Joao Felixem, zanim ten zostanie wypożyczony do Chelsea.

Jeśli jednak zaimponuje w Chelsea w drugiej połowie tego sezonu, zespołowi Grahama Pottera będzie trudno wprowadzić go do klubu na pełny etat.

Marka Klub podobno chce podpisać kontrakt z napastnikiem na roczne przedłużenie, zanim przypieczętuje jego przejście do Chelsea.

Mówi się, że jego przejście na Stamford Bridge nie będzie zawierało opcji kupna Felixa na koniec sezonu.

Jego obecny kontrakt wygasa w 2026 roku, chociaż Atlético chce go przedłużyć do 2027 roku, aby „zmniejszyć roczną amortyzację i zrównoważyć swoje konta”.

Felix został nagrany na wideo, gdy opuszczał pole treningowe Atlético Madryt w poniedziałek przed wypożyczeniem.

Felix został nagrany na wideo, gdy opuszczał boisko treningowe Atlético Madryt przed przeprowadzką do Chelsea.

Felix chciał opuścić Atlético po tym, jak wypadł z łask Diego Simeone.

Felix chce opuścić Atlético po tym, jak wypadł z łask Diego Simeone

Oczekiwana pożyczka Chelsea w wysokości 9 milionów funtów dla portugalskiej gwiazdy podobno nie będzie zawierała opcji zakupu.

Oczekiwana pożyczka Chelsea w wysokości 9 milionów funtów dla portugalskiej gwiazdy podobno nie będzie zawierała opcji zakupu.

The Blues szybko ruszyli po Felixa, który dał jasno do zrozumienia, że ​​chce opuścić Atlético.

Podobno United zrezygnowali z opłat pożyczkowych żądanych przez hiszpańskich gigantów i od tego czasu zwrócili uwagę na byłego napastnika Burnley Wouta Weghorsta.

Arsenal również szuka wzmocnień z przodu, ale zniechęca go cena i negocjował z Atlético, próbując go obniżyć.

Chelsea chce ożywić swój atak, ponieważ strona Grahama Pottera walczyła pod tym względem, odkąd doszedł do władzy.

23-letni Felix był kapryśny w Atletico w tym sezonie. W 14 meczach La Liga strzelił cztery gole i zanotował trzy asysty.

Chelsea wyprzedziła Manchester United i Arsenal w wyścigu o Felixa z Atlético.

Chelsea wyprzedziła Manchester United i Arsenal w wyścigu o Felixa z Atlético.

W 2019 roku Felix dołączył do Atlético Madryt z Benfiki za 113 milionów funtów, co pozostaje czwartą najwyższą opłatą transferową w historii piłki nożnej.

Chelsea strzeliła tylko trzy gole w ostatnich ośmiu meczach we wszystkich rozgrywkach i od czasu do czasu używała Kaia Havertza w ataku, a Pierre-Emerick Aubameyang był w niełasce.

Oczekuje się, że Felix będzie ostatnim graczem na Stamford Bridge, a Chelsea już to ogłosiła transfery Benoît Badiachille, który jest wart 58 milionów funtów z Monako, David Datro Fofana i Andre Santos w tym okienku.

The Blues celowali także w zdobywcę Pucharu Świata w Argentynie, Enzo Fernandesa z Benfiki.

ReklamaLeave a Comment