Porady dotyczące utraty wagi: 10 nawyków, aby schudnąć bez diety i ćwiczeń

Wskazówki dotyczące utraty wagi

W ciągu zaledwie dwóch tygodni istnieje wiele metod, które mogą pomóc Ci schudnąć. Możesz pozbyć się tłuszczu z brzucha, przestrzegając naszych 10 nawyków, którymi się podzielimy. Zdecydowana większość ludzi nie zna tych metod! Kiedy ludzie śpią w ciągu dnia i są aktywni w nocy, nauka wykazała, że ​​spalają mniej tłuszczu. Grupa naukowców z University of Colorado spędziła sześć dni na badaniu 14 zdrowych osób. Przez pierwsze dwie doby pacjenci nie spali w ciągu dnia; spali w nocy. Następnie zmienili swoje nawyki związane ze snem, aby dopasować je do harmonogramu snu sów. Metabolizm ludzi faktycznie pogorszył się podczas snu i zostało to odkryte. Rozwijaj poniższe 10 nawyków wymienionych poniżej, aby schudnąć bez diety lub ćwiczeń i osiągnąć szokujące rezultaty.

10 nawyków, które pomogą Ci schudnąć bez diety i ćwiczeń

Oto dziesięć prostych kroków, które pomogą Ci schudnąć bez diety i ćwiczeń:

  • Wyrobienie sobie nawyku picia wody to pierwsza wskazówka i chociaż często się o tym mówi, prawda jest taka, że ​​jest to jeden z najprostszych, ale najskuteczniejszych sposobów na zrzucenie wagi, spalenie większej ilości kalorii i ograniczenie apetytu. Aby uniknąć odwodnienia i przyspieszyć metabolizm, wypij rano dwie szklanki wody z cytryną.

  • Może się to wydawać dziwne, ale drugim nawykiem jest wąchanie zielonych jabłek lub bananów przed jedzeniem. Jeśli poczujesz zapach bananów lub jabłek przed jedzeniem, Twój głód zmniejszy się i zjesz mniej niż zwykle.

  • Po trzecie, zapal świeczkę waniliową przed kolacją, ponieważ wanilia często występuje w różnych ciastach, babeczkach i puddingach. Jednak kiedy próbujesz schudnąć, stymuluje różne procesy chemiczne w mózgu, które zmniejszają apetyt. Pomoże ci to kontrolować apetyt na cukier.

  • Dalej: zrób zdjęcie swojej kuchni i podziel się najlepszymi w mediach społecznościowych. Ponieważ sprawiają, że zatrzymujesz się i myślisz o tym, co masz zamiar zjeść. Jeśli większość treści na Twoich stronach w mediach społecznościowych to obrazy przetworzonej żywności, wkrótce zmiana diety na zdrowszą może być najlepszą opcją.

  • Możesz schudnąć szybciej, jeśli otaczasz się kolorem niebieskim, na przykład używając niebieskich naczyń lub niebieskiej tapety. Badanie wykazało, że niebieski ma właściwości tłumiące apetyt. Ponieważ czerwony, żółty i pomarańczowy są podobne do fast foodów, należy ich unikać. To pomoże ci poczuć się mniej głodnym.

  • Wykazano, że jedzenie jajek na śniadanie przyspiesza utratę wagi, ponieważ są one pełnowartościowe i niskokaloryczne. Zjedz pikantne jedzenie na lunch. Dodatkowo zapobiegnie chęci podjadania między posiłkami. Ponadto są bogate w witaminy B12 oraz A, D E.

  • Pomyśl o przeszkodach, które mogą Cię zainspirować, takich jak wysiłek potrzebny do ćwiczeń, i obserwuj, co jesz. Na przykład możesz urozmaicić swoją dietę lub schemat ćwiczeń niezwykłymi wyzwaniami. Spróbuj zrobić 10 pompek na każdego ziemniaka w twojej diecie lub biegać po schodach 5 razy na każdego zjedzonego batonika.

  • Sekret polega na tym, że jeśli twoje ciało jest otoczone węglem drzewnym, wytwarza więcej ciepła, aby się rozgrzać, co pomaga spalać kalorie. Śpij w chłodnym miejscu, jeśli chcesz schudnąć podczas snu. ponieważ zwiększa tempo przemiany materii.

  • Według badań, jeśli jesz powoli i powoli, łatwiej będzie ci schudnąć. Dzieje się tak dlatego, że powolne i prawidłowe jedzenie daje żołądkowi wystarczająco dużo czasu, aby zasygnalizować mózgowi, że jest pełny, co powoduje, że jesz mniej.

  • Pij kieliszek wina dziennie; według wspólnego badania może pomóc w szybszej utracie wagi. Jednak nie przesadzaj; to samo badanie wykazało, że ci, którzy pili więcej niż dwa kieliszki wina dziennie, mieli większe problemy ze swoją dietą.

Odmowa odpowiedzialności: Powyższe informacje służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszystkie informacje w Witrynie są dostarczane w dobrej wierze, jednak nie składamy żadnych oświadczeń ani gwarancji, wyraźnych ani dorozumianych, co do dokładności, adekwatności, ważności, niezawodności, dostępności lub kompletności jakichkolwiek informacji w Witrynie.

Leave a Comment