Popularne gadżety do gier na wystawie w Las VegasJeśli wolisz futuryzm, CES (wcześniej znany jako Consumer Electronics Show) jest miejscem, na którym powinieneś się skupić.

Targi CES 2023 odbyły się w Las Vegas w dniach 5-8 stycznia i prezentowały wszystko, od imponujących gadżetów po rzeczy dziwne i cudowne. techniczny wynalazki.

Setki startupów zaprezentowało swoje produkty z wielu sektorów, w tym opieki zdrowotnej, Gryedukacja i praca, produktywność i ochrona środowiska.

Oto kilka najważniejszych informacji:

CES 2023

Gry

W środę Sony zaprezentowało zupełnie nowy kontroler do swojego przedrostek 5. Dziwnie wyglądający kontroler można również sparować z istniejącym DualSense, więc nie ma potrzeby się stresować.

Sony-Project-Leonardo
Nowy kontroler nie ma daty premiery ani ceny. Zdjęcie: Sony Interactive Entertainment

Wyjaśniając zalety Leonardo, wiceprezes Sony Hideaki Nishino powiedział: kontroler został „stworzony, aby rozwiązywać typowe problemy” napotykane przez graczy z ograniczoną kontrolą ruchu.

Należą do nich trudności w trzymaniu gamepada przez dłuższy czas, dokładne naciskanie małych grup przycisków lub wyzwalaczy lub optymalne ułożenie kciuka na standardowym gamepadzie.

Razer jest jedną z wielu firm, w tym Dell i Acer laptopy bogate w sport ekrany i potężne chipy komputerowe.

Firma ROG (Republic of Gamers) wprowadziła: Strix SCAR 16 i 18, ROG Strix G16 i G18; ROG Zephyrus G14, G16 i M16; ROG Flow Z13, X13 i X16

Laptopy i tablety

Jednym z naszych ulubionych urządzeń prezentowanych na targach CES 2022 był ASUS Zenbook 14x OLED. Oceniony później tego roku.

Lenovo Yoga Book 9i otrzymał tytuł „Najlepszej innowacji komputerowej”. radar techniczny – urządzenie z nie jednym, a dwoma ekranami OLED, połączonymi z osobną klawiaturą.

lenovo-yoga-book-9i
Nowy dwuekranowy laptop Lenovo Yoga Book 9i z różnymi trybami ekranu i klawiatury został pokazany w Las Vegas 6 stycznia 2023 r. Zdjęcie: AFP/Patrick T. Fallon

Inne produkty prezentowane na targach CES 2023 to oszałamiające oferta od Lenovo w tym ThinkPad X1, seria IdeaPad 5, Lenovo Tab M9 i IdeaCentre Mini.

PRZECZYTAJ TEŻ: Recenzja ROG 6: Potężny telefon do gier

Telewizory i monitory

ASUS wprowadziła 31,5-calowy wyświetlacz 4K HDR ProArt OLED (PA32DCM) z ProArt Color Center i scentralizowanym narzędziem do kalibracji.

Profesjonalny monitor można zamontować na ścianie, tworząc idealną przestronną stację roboczą.

Monitor ASUS ProArt
Zdjęcie: dzięki uprzejmości Asusa

Firma LG Electronics (LG) zaprezentowała także linię telewizorów z serii Z3, G3 i C3 OLED Evo na rok 2023, obiecujących bezprecedensowe rozmiary, wyższą jasność i lepszą dokładność odwzorowania kolorów.

Telewizory mają przeprojektowany interfejs użytkownika (UI), który oferuje więcej opcji personalizacji i większą wygodę niż kiedykolwiek wcześniej.

PRZECZYTAJ TEŻ: LG prezentuje nowe telewizory OLED na 2023 rok

Leave a Comment