Partnerzy IBM, Instana i Instabug, łączą najlepsze rozwiązania w zakresie nadzoru i wydajności aplikacji mobilnych

SAN FRANCISCO–() — Firmy Instabug i IBM Instana ogłosiły dzisiaj partnerstwo, które łączy pakiet aplikacji mobilnych Instabug z wiodącą na rynku platformą nadzoru Instana. Partnerstwo obejmuje wspólną współpracę w zakresie sprzedaży i marketingu między firmami, a także głęboką integrację produktów.

Klienci firmowi mogą teraz śledzić swoje aplikacje mobilne w Instabug, a następnie zobaczyć wszelkie degradacje po stronie klienta, które mogą być spowodowane wewnętrznymi połączeniami z Instana. Dzięki połączeniu dwóch środowisk programistycznych klienci obu produktów mają łatwy dostęp do krytycznych informacji debugowania, co pozwala im szybciej identyfikować problemy, szybciej określać prawdziwą przyczynę i rozwiązywać problemy, zanim dotkną ich użytkowników i biznes.

„Użytkownicy mobilni mogą intuicyjnie zrozumieć, jak starannie zaprojektowana i zarządzana jest aplikacja mobilna. To odczucie ma bezpośredni wpływ na lojalność klientów, zaangażowanie i ostatecznie ich wydatki” – powiedział Omar Gabr, dyrektor generalny Instabug. „Doświadczenie klienta odgrywa kluczową rolę w działaniu aplikacji mobilnej. Nasze doświadczenie polega na idealnym dopasowaniu problemów po stronie klienta, takich jak przejścia interfejsu użytkownika, czasy uruchamiania aplikacji, zapobieganie zawieszaniu się aplikacji i optymalne ładowanie ekranu. Jesteśmy liderem rynku w zakresie produktywności mobilnej, ale często występują problemy z zapleczem. W tym miejscu pasuje Instana i jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z nimi”.

Instana i Instabug wspólnie wprowadzą to rozwiązanie na rynek, poszerzając swoją połączoną bazę światowej klasy klientów o wiodące aplikacje mobilne na całym świecie.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Instabug” — powiedział Keith Whitehead, dyrektor generalny IBM Instana. „Najlepsza platforma nadzoru z najlepszym mobilnym produktem do monitorowania to zwycięska kombinacja dla każdej firmy, która polega na komunikowaniu się i prowadzeniu interesów ze swoimi klientami za pośrednictwem aplikacji mobilnych”.

Aby dowiedzieć się więcej o integracji Instabug z Instana i jak zacząć, odwiedź stronę Blog.

O Instabugu

Instabug to wiodące rozwiązanie do mobilnego monitorowania, awarii i raportowania błędów dla zespołów mobilnych. Firma Instabug, z siedzibą w Egipcie i siedzibą w San Francisco, została uruchomiona w 2016 r., aby pomóc programistom lepiej zrozumieć wydajność ich aplikacji mobilnych i ich wpływ na wrażenia użytkownika. Solidna platforma firmy skaluje się z firmami każdej wielkości, umożliwiając zarówno niezależnym programistom, jak i przedsiębiorstwom bezproblemowe monitorowanie, ostrzeganie, ustalanie priorytetów i debugowanie krytycznych etapów cyklu życia aplikacji. Instabug zapewnia zespołom mobilnym ujednoliconą platformę monitorowania urządzeń mobilnych, która zapewnia zagregowany wgląd w wydajność, a także szczegółowy wgląd w problemy użytkowników w celu zwiększenia liczby pobrań, satysfakcji i retencji.

Leave a Comment