Oferta last minute: Miernik laserowy VH-80


0
Categories : Gadżety

VX-80

Nadal masz czas, aby zdobyć naszą niesamowitą ofertę VH-80 — pierwszy na świecie dwustronny dalmierz laserowy w Geeky Gadgets Deals.

VH-80 Pierwszy na świecie dwustronny dalmierz laserowy jest dostępny w naszym sklepie specjalistycznym za 139 USD.

VH-80 emituje dwa impulsy światła laserowego z dwóch źródeł w przeciwnych kierunkach i mierzy czas potrzebny na powrót każdego impulsu do towarzyszących mu czujników. Ponieważ światło porusza się ze stałą prędkością, VH-80 może dokładnie obliczyć odległość między sobą a celami.

Od starożytnych schodów po nowoczesną technologię laserową, narzędzie pomiarowe przeszło wiele przemian. Ale jeden czynnik nigdy się nie zmienił: potrzeba startu od zera do celu. W większości przypadków mierniczy musi również podróżować z przyrządem. To jest coś, co możemy przyjąć za pewnik, zdrowy rozsądek. Ale czy tak jest?

VH-80 oznacza, że ​​możesz zmierzyć odległość między dwoma punktami, ustawiając się w dowolnym miejscu wzdłuż linii pomiarowej. W wymagających środowiskach pracy, gdy potrzebujesz więcej niż dwóch rąk lub jednego lub dwóch dodatkowych ciał, a na Twojej drodze pojawiają się przeszkody, VH-80 eliminuje wszystkie te problemy.

Więcej szczegółów na temat tej wspaniałej oferty na VH-80, pierwszy na świecie dwustronny dalmierz laserowy, można znaleźć w naszym sklepie z ofertami specjalnymi, klikając poniższy link.

Zdobądź tę ofertę>

Nagłówki: Nowości gadżetowe

Najnowsze oferty gadżetów dla geeków

Ujawnienie: Niektóre z naszych artykułów zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pomocą jednego z tych linków, Geeky Gadgets może zarobić prowizję partnerską. Ucz się więcej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *