Niewidoczne inteligentne zegarki i inne gadżety łagodzące stres


0
Categories : Gadżety

Twój typowy smartwatch bardzo chętnie popisuje się swoją inteligencją na tarczy zegarka. Liczniki kroków, prognozy pogody, powiadomienia e-mail, a nawet pora dnia. Nowatch nie zawraca sobie głowy takimi przygodami na jedną noc; to urządzenie powstało z przekonania, że ​​zbyt duża ilość danych powoduje stres. Więc nic nie pokazuje. Tam, gdzie normalnie znajdziesz tarczę, znajdziesz malachitowy dysk, prawdopodobnie lapis lazuli. Nie ożywia się, nie świeci i nie robi nic poza atrakcyjnym wyglądem.

Ale chociaż dane mogą być stresujące, nie oznacza to, że są bezużyteczne. Spód Nowatch zawiera czujniki, które rejestrują tętno, temperaturę, kroki i aktywność elektroskórną (EDA), które są wysyłane do aplikacji na smartfonie. Możesz śledzić te wskaźniki indywidualnie, jeśli chcesz, ale chodzi o to, aby połączyć je, aby uzyskać dzienny obraz poziomów stresu. Opracowane we współpracy z marką medyczną Philips czujniki EDA mają kluczowe znaczenie — mierzą zmiany w pocie, który ich zdaniem jest niezawodnym wskaźnikiem stresu.

Nowatch, od 413 euro

Nowatch, od 413 euro

Interakcja z zegarkiem jest absurdalnie prosta. Jest jeden przycisk i jeśli chcesz zaznaczyć moment, w którym jesteś szczególnie naćpany (lub cierpiący), naciskasz go. Aplikacja rejestruje to, a później możesz zaznaczyć ten moment (spokój, napięcie, energia itp.), aby pomóc w szkoleniu algorytmu. Jeśli zegarek chce się z Tobą skontaktować, wibruje dwukrotnie. To wszystko. Robiąc to, przypomina ci, abyś myślał o sobie i był w teraźniejszości. Możesz ustawić te wibracje tak, aby pojawiały się losowo kilka razy dziennie i stopniowo staną się bardziej zależne od fizjologii użytkownika. Następnie aplikacja oferuje szereg technik uważności, które pomogą złagodzić ten stres.

Nosiłem ten zegarek w tygodniu, w którym mój 10-miesięczny syn po raz pierwszy poszedł do przedszkola. Było ciężko, byłem w stresie, a aplikacja to odnotowała. Ale zmusiło mnie to również do głębszego zastanowienia się nad moimi zdrowie psychicznejakby obserwował mnie życzliwy mentor. Nie wiem jak ty, ale ja wolę nosić zegarek, który mówi mi „nie martw się”, niż taki, który mówi „spóźniłeś się”. Bez zegarkaod 413 do 577 euro (w zależności od konfiguracji)


Linie na piasku

Homedics Drift, 499 £

Homedics Drift, 499 £

Uspokajające właściwości lawendy są dobrze znane. Powszechnie doceniane są kojące dźwięki fal. Ale świat jest w dużej mierze nieświadomy uspokajającego efektu oglądania metalowej kuli przyciąganej przez niewidzialny magnes przez biały piasek. Drift siedzi na stole, jego łagodne wydmy są delikatnie oświetlone, otrzymuje instrukcje z aplikacji na smartfona, w której można wybierać listy odtwarzania wzorów i świateł (Endless Wandering, Euphotic Essence, a nawet Mess). Z jednej strony jest to poważna zabawka dla kadry kierowniczej, ale Drift dąży do „pasywnego odzyskiwania”. A obserwowanie, jak dzielna mała kula rzeźbi swoje paraboliczne trasy, jest o wiele bardziej satysfakcjonujące niż słuchanie, jak ktoś na taśmie relaksacyjnej mówi ci, jak bardzo jesteś zrelaksowany. Homedics Drift, 499 funtów


Świeża para oczu

Masażer do oczu Renpho True View, 54,99 GBP

Masażer do oczu Renpho True View, 54,99 GBP

Jeśli, tak jak ja, spędzasz dzień wpatrując się w wiele ekranów i kończysz go z głową w dłoniach, masażer do oczu Renpho zapewnia mile widziany komfort. W najbardziej podstawowym ustawieniu delikatnie uciska skronie i okolice oczu, promieniując delikatnym ciepłem, dając niezwykły, ale zaskakująco kojący efekt. wbudowany Muzyka Wydaje się, że został dostarczony przez depresyjnego pianistę z lobby hotelowego, ale możesz wysłać do niego własny wybór dźwięków przez Bluetooth lub w ogóle nie słuchać muzyki. Opcjonalne ustawienie „wibracji” jest dość intensywne, ale w zależności od dnia intensywne może być tym, czego potrzebujesz. Ponadto będziesz przypominać wyższego faceta z Daft Punk. Renfo Masażer do oczu True View, 54,99 GBP


Medytuj nad tym

Muse S (Gen 2) Opaska do medytacji 329,99 £.

Muse S (Gen 2) Opaska do medytacji 329,99 £.

Opaski na głowę Muse są dostępne od 2014 roku i mierzą aktywność mózgu oraz inne wskaźniki, aby uspokoić i skupić myśli użytkownika. Litera „S” w tym dodatku do stajni Muse oznacza „sen”. Zaprojektowane, aby ułatwić zasypianie, są wygodniejsze w noszeniu niż ich poprzednicy. Jego aplikacja zawiera medytacje z przewodnikiem i tak zwane „cyfrowe pigułki nasenne”, które uspokajają i uspokajają; gdy zapada noc, dźwięk zanika i ożywa, gdy poruszasz się, aby się zrelaksować. Podczas konfiguracji może minąć trochę czasu, zanim wszystkie czujniki zgłoszą odbiór danych; potem jest to bardzo proste: aplikacja przyznaje punkty w miarę postępów w osiąganiu celów relaksacyjnych. Muse S (generacja 2) Opaska do medytacji, 329,99 £.


król masażu

Fotel masujący Sasaki 10 Series Royal King 6D Ultimate, 7499 GBP

Fotel masujący Sasaki 10 Series Royal King 6D Ultimate, 7499 GBP

To jeden z najbardziej luksusowych foteli masujących na rynku, złoty hipopotam (lub czerwony, czarny lub beżowy), który towarzyszy każdemu Twojemu fizycznemu detalowi. Funkcja „6D” w Royal King została zaprojektowana tak, aby wywołać wrażenie, że pracuje nad tobą sześciu masażystów jednocześnie, i choć niewielu z nas wie, jak to naprawdę jest, 114 poduszek powietrznych i dyskretnie rozmieszczone rolki nie opuszczą praktycznie nikogo z was niezmieszany. , z twojego masażu. stóp, łydek, pośladków i dolnej części pleców do skroni. 10-calowy tablet po prawej stronie przedstawia dane dotyczące zdrowia i zapewnia szczegółową kontrolę nad wrażeniami, ale najłatwiej jest wybrać spośród 24 automatycznych programów, z których najwyższy wynik ma Thai Stretch. Sasaki Fotel masujący Royal King 6D Ultimate Series 10 7499 GBP

@rodri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *