Napastnik Chelsea, Christian Pulisic, nie gra od miesięcy z powodu kontuzji, ujawnia Graham Potter | Wiadomości piłkarskie


0
Categories : Sport

Napastnik Chelsea, Christian Pulisic, będzie pauzował przez kilka miesięcy z powodu kontuzji, ogłosił główny trener Graham Potter.

Pulisic nie grał w pierwszej połowie przegranego 0:1 meczu Chelsea z Manchesterem City w Premier League z powodu problemu z kolanem.

Potter początkowo powiedział, że reprezentant USA będzie poza grą przez kilka tygodni, ale po dalszych ocenach harmonogram powrotu Pulisica znacznie się przesunął.

Jednak są dobre wieści na temat innych jasnych opcji Chelsea: Pierre-Emerick Aubameyang jest dostępny na czwartkową wycieczkę do Fulham.

Pierre-Emerick Aubameyang z Chelsea świętuje wraz z Rhysem Jamesem i Raheemem Sterlingiem po zdobyciu gola przeciwko Milanowi w Lidze Mistrzów.
Obraz:
Aubameyang jest gotowy do powrotu, ale Reece James i Raheem Sterling wciąż wracają do zdrowia

Sytuacja Raheema Sterlinga jest mniej jasna – został kontuzjowany w tym samym meczu ligowym z Man City, a Potter unika informacji o tym, ile czasu napastnik będzie poza grą.

– Pierre ma się dobrze i będzie w drużynie – powiedział Potter. „Myślimy o Christianie przez kilka miesięcy. Rahim mniej, miejmy nadzieję, że mniej”.

Czy Joao Felix zagra przeciwko Fulham?

Joao Felix z Atlético Madryt w meczu Ligi Mistrzów z Bayerem Leverkusen.
Obraz:
Joao Felix został wypożyczony do Chelsea do końca sezonu.

Joao Felix przybył punktualnie na wypożyczenie z Atlético Madryt na pozostałą część sezonu. wiadomości, że kontuzja Pulisica była poważniejsza niż sądzono.

Chelsea płaci około 9 milionów funtów opłat za wypożyczenie i pokrywa całą pensję portugalskiego gracza, ale nie ma możliwości zakupu Felixa na koniec sezonu.

Potter przechodzi kryzys kontuzji na Stamford Bridge i przyznaje, że „zwrócił uwagę klubu” na pogoń za Felixem.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać bardziej dostępny odtwarzacz wideo

Menedżer Chelsea, Graham Potter, mówi, że pozyskanie „jakościowego gracza” Joao Felixa może podnieść na duchu wszystkich w klubie.

Uważa się, że Felix rozważa czwartkowy mecz z Fulham, a Potter powiedział, że jeśli chodzi o jego kondycję, napastnik jest gotowy do natychmiastowego strzału.

Potter dodał: „Z fizycznego punktu widzenia może wejść. Zawsze jest to trochę nieznany okres, kiedy przenosi się z jednego klubu do drugiego, ale to zależy od konkretnego przypadku.

Potter „w stałym dialogu” z właścicielami

COBAM, ANGLIA - WRZESIEŃ 08: Współwłaściciel Behdad Eghbali, główny trener Graham Potter oraz współwłaściciel i przewodniczący
Obraz:
Potter miał trudny start w Chelsea.

Potter stoi w obliczu rosnącej presji w Chelsea, ponieważ przegrał pięć z ostatnich siedmiu meczów we wszystkich rozgrywkach, a klub zajmuje 10. miejsce w tabeli.

Kibice Chelsea wyrazili swoje niezadowolenie z wyników, śpiewając imię Thomasa Tuchela, gdy The Blues pokonali Man City 4:0 w Pucharze Anglii w niedzielę.

Uważa się, że Todd Boly, prezes Chelsea, który zgodził się zapłacić rekordową kwotę 21,5 miliona funtów za przeniesienie Pottera do Chelsea z Brighton po tym, jak zwolnił Tuchel we wrześniu, stoi przy swoim człowieku w tym trudnym okresie.

Potter nalega na to, mówiąc: „Regularnie komunikuję się ze wszystkimi właścicielami i bardzo mnie wspierają. Powiedziałbym, że rozmawiamy dwa lub trzy razy w tygodniu”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *