Najlepsze produkty technologiczne, urządzenia i gadżety 2022 roku


0
Categories : Gadżety

Dane techniczne: Wymiary: 6-13 | Materiał: Trwała powłoka tytanowa i PVD | Zabarwienie: srebrny, czarny, niewidoczny, złoty, różowe złoto | Wodoodporność: Do 328 stóp | Czujniki: tętno, tlen we krwi, PPG, temperatura skóry, akcelerometr 3D | Połączenie: Bluetooth o niskim zużyciu energii | Bateria: do 7 dni

Dla tego autora jest to produkt technologiczny nr 1, który kupiłem w 2022 roku i na zawsze zmienił grę do noszenia. Dla kogoś, kto nienawidzi nosić zegarków i uwielbia nosić pierścionki, pierścionek Oura był oczywisty, ale jego technologia oraz szczegółowe i dokładne dane sprawiają, że jest to jeszcze większa wygrana.

Pierścień Oura jest znany z wysokiej jakości śledzenia snu, a informacje są znacznie lepsze niż te, które można uzyskać za pomocą Fitbit lub innego urządzenia śledzącego. Na przykład pokazuje równowagę HRV, zmiany temperatury podczas snu (co może działać jako predyktor menstruacji), poziomy tlenu we krwi i czas trwania każdej fazy snu.

Śledzenie aktywności jest również imponujące. Będzie śledzić Twoje kroki, spalone kalorie (w tym kalorie aktywne), tętno podczas treningu i objętość treningu.

W 2022 roku Oura wprowadziła model Horizon, w którym usunięto płaską plamę na górze pierścienia i uczyniono go całkowicie okrągłym, jak normalny pierścionek.

Przeczytaj recenzję: Oura Ring Gen 3 Horizon: te same funkcje, ale bez spłaszczenia

Ten inteligentny pierścionek jest twoją odpowiedzią, jeśli szukasz czegoś, co zastąpi twój nieporęczny zegarek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *