Najlepsze aplikacje i gadżety do spania zapewniające lepszy sen

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Każdego roku wielu z nas umieszcza na liście postanowień noworocznych takie rzeczy, jak „lepiej się odżywiać”, „mniej stresu” i „być w formie”. A sen może odgrywać dużą rolę w osiąganiu wszystkich tych celów. Brak odpoczynku nas osłabia jeść śmieci i pompy hormony stresu ze szkodą dla prawie każdego innego sposobu, w jaki staramy się być lepsi. Na szczęście technologia może pomóc; oprócz zwykłego przypominania nam o wystarczającej ilości snu, jako wzorce snu na twoim iPhone’a lub android urządzeń, istnieją inne gadżety, które pomogą Ci spać głębiej i spokojniej. Dla tych, którzy potrzebują dodatkowej pomocy w zasypianiu w 2023 roku, oto kilka wypróbowanych przez nas gadżetów pomagających w zasypianiu, które mogą Ci pomóc.

Pierścień na zdrowie

Pierścień Ur Gen 3

Oura

Inteligentny pierścień Ury śledzi Twoją aktywność w ciągu dnia i sen w nocy (lub kiedy kładziesz się do łóżka), dając Ci łączny wynik od 1 do 100 każdego ranka. Korzystając z czujników temperatury, ruchu, tlenu we krwi i tętna, Oura dowiaduje się, jak długo pozostajesz w różnych fazach snu i wykorzystuje te dane, aby zasugerować sposoby na poprawę odpoczynku. Kiedy my sprawdziłem to, nazwaliśmy to „idealnym urządzeniem do noszenia dla osób, które nie lubią urządzeń do noszenia”, doceniając dane, które zapewnia, a jednocześnie płynnie wtapia się w codzienne życie. Po kilku dniach noszenia, nasz recenzent szybko zaczął ignorować jego obecność, co oznacza, że ​​prawdopodobnie częściej nosisz go do łóżka niż opaskę fitness.

Ponieważ nie ma ekranu, wszystkie informacje dotyczące Oury są dostępne za pośrednictwem aplikacji towarzyszącej. Ten brak ekranu jest również powodem, dla którego możesz wycisnąć z niego do siedmiu dni pracy na baterii, co jest ważną cechą, ponieważ żadne urządzenie nie może śledzić twojego snu, jeśli musi spędzać noce na ładowarce.

Inspiracja Fitbita 3

Inspiracja Fitbita 3

Fitbit

Jeśli wolisz urządzenia do noszenia z ekranem, monitor fitness jest prawdopodobnie lepszy niż smartwatche, jeśli chodzi o śledzenie snu, ponieważ są one mniej uciążliwe i mają dłuższą żywotność baterii. Oznacza to, że najprawdopodobniej będziesz go nosić przed snem przez wiele nocy z rzędu, aż w końcu trzeba będzie go naładować. O wiele bardziej przystępne niż Oura Inspiracja 3 od Fitbit nasz wybór budżetu na najlepszy monitor fitness teraz i dobrze śledzi twoje Z.

Kosztuje około 100 USD i ma takie same czujniki jak Oura, w tym tętno, temperaturę, ruch i tlen we krwi. Firma włożyła wiele wysiłku w rozszerzenie wskaźników snu, a aplikacja może dostarczyć szczegółowych informacji o tym, ile czasu spędzasz na każdym etapie snu. Nawet bez członkostwa premium każdego ranka będziesz otrzymywać ocenę snu. Dzięki członkostwu w wysokości 10 USD miesięcznie otrzymujesz bardziej szczegółowy podział wyników, dzięki czemu możesz lepiej śledzić swoje trendy snu w czasie. Oprócz tego budzik w Inspire 3 może Cię obudzić, gdy jesteś w lżejszej fazie snu, więc powrót do trybu online nie jest tak irytujący.

Osiem kapsuł do spania 3

Osiem kapsuł do spania 3

osiem spać

Jeśli w ogóle nie potrzebujesz urządzeń do noszenia, Kapsuła do spania 3 firmy Eight Sleep będzie śledzić Twoją wydajność i poda ocenę snu. Ogrzewa lub chłodzi również twoją stronę łóżka i budzi cię delikatnym dudnieniem pod klatką piersiową. Kombinacja materaca i pokrowca kosztuje od 3000 do 4400 USD, w zależności od rozmiaru i grubości materaca, co plasuje go znacznie powyżej jakiegokolwiek tradycyjnego sprzętu do noszenia pod względem przystępności cenowej. Większość kosztów pochodzi z obudowy, która ukrywa rurkę, przez którą przepływa ciepła lub zimna woda z zewnętrznej podstawy w celu regulacji temperatury, podczas gdy czujniki w obudowie monitorują Twój sen.

możesz kupić przykryć sam i pozwoli ci zaoszczędzić od 900 do 1900 USD w stosunku do ceny katalogowej, ale nadal nie jest tani. Będziesz także potrzebować subskrypcji za 19 USD miesięcznie, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji śledzenia snu. Ale w naszej recenzji z wynikiem 81nasz recenzent (i nowy tata) Sam Rutherford powiedział, że Pod 3 zapewnia najlepszy sen, jaki kiedykolwiek miał.

Renowacja włazu

Renowacja włazu

Łukasz

Pół budzik o świcie, pół maszyna audio Renowacja włazu dokonał cięcia w naszym przewodniku po inteligentne światła za jego zdolność do pomocy przed, w trakcie i po śnie. Aby przenieść Cię do krainy snów, Restore oferuje ćwiczenia krok po kroku i historie snu, a aby nie zasnąć, gdy już tam dotrzesz, masz do wyboru białe lub różowe dźwięki. Aby Cię obudzić, łagodny sygnał wschodu słońca powoli staje się jaśniejszy, symulując wschód słońca i ustawiając Twój mózg na poranek. Zastrzeżenie polega na tym, że będziesz potrzebować subskrypcji, aby uzyskać dostęp do biblioteki medytacji i przewodników dotyczących snu, a obecnie kosztuje to 5 USD miesięcznie lub 50 USD rocznie.

wolna przestrzeń

wolna przestrzeń

wolna przestrzeń

Osobiście najlepszą rzeczą, jaką zrobiłem dla snu, jest wygnanie telefonu z sypialni, więc dodanie aplikacji na smartfona do tej listy może wydawać się ironiczne. wolna przestrzeńma jednak odwrotny wpływ na sen. Media społecznościowe czy. Podobnie jak Hatch Restore, ta aplikacja ma obszerną bibliotekę medytacji i ćwiczeń, które pomogą Ci się zrelaksować i zasnąć.

Wolę krótsze segmenty, które trwają kilka minut i pomagają uzyskać pełny skan ciała, aby się zrelaksować. Dłuższe Sleepcasty trwają około 45 minut i opowiadają historie spokojnym głosem – jest nawet kilka historii o tematyce Gwiezdnych Wojen, ale sprawiły, że chciałem wstać i obejrzeć więcej. Andor. Muzyka do snu i pejzaże dźwiękowe łączą dźwięki otoczenia z tonami i melodiami przez maksymalnie 500 minut. I, co być może najważniejsze, istnieje strona Night SOS z ćwiczeniami, które pomogą Ci ponownie zasnąć, jeśli obudzisz się ze złymi snami, stresem w pracy lub czymkolwiek innym.

Subskrypcja kosztuje 70 USD rocznie lub 13 USD miesięcznie. Oprócz treści związanych ze snem otrzymujesz także medytacje i sesje w ciągu dnia, które pomogą Ci oddychać, skupić się i radzić sobie ze stresem, co może również pomóc w zasypianiu. Jeśli zdecydujesz się przenieść Headspace do sypialni, upewnij się, że masz włączony tryb uśpienia lub tryb uśpienia telefonu, zanim to zrobisz, w przeciwnym razie późne wiadomości e-mail ze spamem i alerty Messengera zniweczą całą dobrą pracę, którą właśnie wykonał telefon . aplikacja do spania.

Inteligentne żarówki Philips Hue

Philips Hue White and Colour Ambiance

Philips Hugh

My myślimy Odcień Philips biały + kolornajlepsze inteligentne żarówki można kupić, a niektóre funkcje mogą nawet pomóc w zasypianiu, takie jak zaprogramowanie zmiany koloru na cieplejszy, gdy zbliża się pora snu. Nie tylko uzyskasz subtelną wskazówkę, że czas się uspokoić, ale cieplejsze odcienie mają niższy poziom niebieskiego światła, które naśladuje światło słoneczne i może pomóż swojemu mózgowi przygotować się do spania. Masz również możliwość sterowania nimi za pomocą głosu, więc zamiast wstawać z łóżka w celu wyłączenia światła, możesz poprosić Alexę lub Asystenta Google, aby zrobili to za Ciebie.

Felix Szare okulary blokujące niebieskie światło

Felix Szare okulary blokujące niebieskie światło

Feliks Gray

Mówiąc o niebieskim świetle, to jest niedobrze do spania. Ale nawyk patrzenia w ekran nigdzie nie przejdzie, więc są okulary, które blokują niebieskie światło. Przyznaję, że na początku myślałem, że to sztuczka, ale od tego czasu polegam na kupionej parze. przez Felixa Graya. Wydaje się, że nauka zweryfikować i czy zauważam różnicę we wzorcach snu, kiedy je noszę, a kiedy nie? Na początku nosiłam je tylko w godzinach wieczornych, kiedy pracowałam po 17:00 lub jeszcze siedziałam przy komputerze. Teraz noszę je głównie przez cały dzień, ponieważ mam wrażenie, że dzięki nim moje oczy mniej się męczą. Pochodzą z Twoim przepisem lub bez niego iw wystarczającej liczbie stylów, aby stworzyć własny.

Kołdra obciążeniowa Bearaby

Kołdra obciążeniowa Bearaby

berabee

Prawdopodobnie spotkałeś kogoś, kto przysięga na swój obciążony koc. Nasza koleżanka Nicole Lee jest jedną z nich. Jako cierpiąca na bezsenność „zasypia szybciej i śpi dłużej”. Kołdra obciążeniowa Bearaby i poleca go jako jednego z naszych najlepszych prezenty do pielęgnacji ciała. W przeciwieństwie do innych kołder obciążeniowych wypełnionych szklanymi lub plastikowymi koralikami, koce Bearaby są ręcznie robione na drutach z grubej bawełny, tencelu lub eko-aksamitu i bardziej przypominają duże szaliki niż miękkie pomoce do spania.

Maska do spania Manta

Cienka maska ​​Manta

Marzenie Manty

Podczas gdy niebieskie światło jest szkodliwe przed snem, każde światło padające na powieki może przeszkadzać osiągając te głębsze poziomy snu. Wraz z zasłonami zaciemniającymi i wyłączeniem światła nocnego zalecamy to maska ​​do spania firmy Manta. Istnieje wiele masek nasennych, ale weekendowy redaktor Engadget, Igor Bonifacic, uważa, że ​​ta jest najlepsza i poleca ją podróżującym. w naszym przewodniku. Ma odłączane, regulowane muszle oczne do spersonalizowanego dopasowania i spełnia reklamowany wymóg blokowania 100 procent światła otoczenia. Możesz też dokupić dodatkowe Muszle oczne nadające się do mikrofalówki dla efektu rozgrzewającego lub muszle oczne owinięte jedwabiem będzie bardziej miękki dla twojej skóry i innych.

Leave a Comment