Na targach CES 2023 firmy zaprezentowały drukarkę do brwi i gadżet do analizy moczu.


0
Categories : Gadżety

Na targach CES 2023 w Las Vegas firma L’Oreal zaprezentowała nową drukarkę do brwi Brow Magic, a firma Withings reklamowała swój czujnik do analizy moczu U-Scan.

Transkrypcja wideo

SEAN SMITH: Cóż, oczywiście było wiele bardzo fajnych gadżetów, produktów, które były już prezentowane na targach CES, i wiele innych, które pojawią się w ciągu najbliższych kilku dni. Dlatego trudno wyróżnić kilka, ale chcieliśmy wyróżnić te, które pamiętamy. Tutaj są niektóre z nich.

Przede wszystkim spójrzmy na to. Myślę, że dla wielu osób zmieni to grę, L’Oreal Eyebrow Printer. Teraz L’Oreal opisuje to jako magię brwi, jak ręczny elektroniczny aplikator do makijażu brwi. Jest podobny do microbladingu, jeśli go znasz, ale bardziej tymczasowo. I możesz to zrobić w domu.

Oto jak to działa. Pozwala skanować – lub pozwalasz skanować swoją twarz w aplikacji. I możesz dostosować sposób, w jaki chcesz, aby Twoje brwi wychodziły. A potem po prostu drukujesz je na twarzy. Nie wiem na ile realistycznie to będzie wyglądać. Ale, Dave, kobiety… wiele kobiet i mężczyzn rok po roku wydaje tyle pieniędzy na brwi, zwłaszcza jeśli robisz mikroblading. Nigdy tego nie robiłem, ale kosztuje fortunę.

DAVE BRIGGS: Spędzam dużo czasu na brwiach, Shauna.

SEAN SMITH: Na twoich brwiach Powiedziałem kobiety i mężczyźni.

DAVE BRIGGS: Och, powiedziałeś mężczyznom, w porządku. Słuchaj, boję się tego, bo oglądasz… jesteś fanem Seinfelda? To znaczy, wujku Leo…

SEAN SMITH: Tak, że będzie tęsknił i po prostu wytatuował ci oko?

DAVE BRIGGS: Cóż, wujek Leo zrobił brwi Elaine i wszyscy myśleli, że jest zły, bo po prostu… to było trochę nie tak. A potem ludzie się od niego odwrócili. Żartuję trochę na temat łącza Seinfelda, ale czy naprawdę chcesz temu zaufać? Powiedz, że idziesz na wielką randkę. Powiedzmy, że masz rozmowę o pracę. Wszystko, co idzie nie tak w tym względzie, sprawia, że ​​ludzie patrzą na ciebie. Dobra, weź numer trzy.

SEAN SMITH: Tak, myślę, że chciałbym trochę…

DAVE BRIGGS: Weź numer trzy, który tak na ciebie spojrzy, rozumiesz? Na przykład naprawdę martwiłbym się wszelkim zamieszaniem.

SEAN SMITH: Dlatego masz aplikację. Pozwala to na dokładność. Możesz zobaczyć, jak będzie wyglądać na Twojej twarzy, zanim podejmiesz pochopną decyzję. Może trochę się psuje.

DAVE BRIGGS: Ale to dużo.

SEAN SMITH: Ale to jest tymczasowe, więc nie zmienia życia.

DAVE BRIGGS: DOBRZE.

SEAN SMITH: Mogłaś to zrobić. I mógłbyś robić, co chcesz. Myślę, że to całkiem fajny wynalazek.

DAVE BRIGGS: To by mnie bardzo zdenerwowało. Gadżetem, który mnie zainteresował, jest skaner, który umieściłeś w toalecie. I powiedziałeś, że masz monitory swojego zdrowia poprzez mocz. To urządzenie pochodzi z Withings i nazywa się U-Scan. Łączy się z aplikacją na iPhonie i masz pełne badanie moczu w kieszeni. Ten czujnik działa od trzech miesięcy. I może śledzić różne rzeczy, w tym nawodnienie, poziom witamin, u kobiet, ich poziom hormonów.

Myślę więc, że jest to naprawdę ważny gadżet, który jest naprawdę łatwy w użyciu i może zaoszczędzić kilka wizyt u lekarza. Być może będziesz w stanie uzyskać tę analizę bezpośrednio w kieszeni. To wydaje się być naprawdę łatwe. Nie szalenie drogie. To 500 $, ale dla ludzi, którzy są strasznie zaniepokojeni swoim zdrowiem, myślę, że ma to sens bezpośrednio na twoim iPhonie.

SEAN SMITH: To ma sens. To na pewno coś, co mnie zainteresuje. I mówisz o fakcie – myślałem, że to będzie dużo więcej niż 500 dolarów.

DAVE BRIGGS: Ja też.

SEAN SMITH: Więc jest tam całkiem ciekawie. I może wykryć potencjalne problemy stosunkowo wcześnie. Naszą uwagę zwrócił również automatyczny wózek inwalidzki z automatycznym sterowaniem.

DAVE BRIGGS: Kiedy nie ma w nim dziecka.

SEAN SMITH: Nie ma w nim dziecka, ale było bardzo fajnie. Kosztuje jednak ponad 3000 dolarów, czyli grosze. Ale oczywiście na tegorocznych targach CES będzie można zobaczyć wiele bardzo, bardzo fajnych gadżetów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *