Młoty mogą rozważyć krótkoterminowy kontrakt menedżerski

Młoty mogą rozważyć krótkoterminowy kontrakt menedżerski

Huey Southon

West Ham opowiada się za tym, aby Młoty pokonały Wilki, aby uchronić je przed zwolnieniem przez Davida Moyesa!

Klub nadal martwi się, że znalazł się w sytuacji, w której jest tak mało rozsądnych kandydatów, a jego zwolnienie oznaczałoby wyskoczenie z patelni.

Jednak porażka z Wilkami postawiłaby zarząd pod dużą presją, aby wprowadzić zmiany, a chociaż Sean Dyche jest jednym z graczy na krótkiej liście, nie jest postrzegany jako idealny następca.

W rzeczywistości krótkoterminowy kontrakt do lata z klauzulą ​​przedłużenia może nie być takim złym pomysłem, ponieważ osiągnięcia Dyche na Turf Moor zasługują na szczególną uwagę.

Został mianowany menedżerem w październiku 2012 roku, a jego pierwszy pełny sezon przyniósł Burnley z powrotem do Premier League. 2013–14 z ograniczonym budżetem i małym zespołem.

Drużyna przegrała po jednym sezonie, ale wygrała Mistrzostwo tytuł po powrocie do 2015–16kiedy wyrównali swój klubowy rekord 2013-14 z 93 punktami i zakończyli sezon serią 23 meczów bez porażki.

W 2017–18zakwalifikowany do klubu Liga Europy UEFA 2018–19 i powrót do europejskiego futbolu po 51 latach, Drużyna nie zakwalifikowała się do fazy grupowej i w zeszłym sezonie spadła z ligi.

To niezły wynik i chociaż wszyscy chcielibyśmy zobaczyć wysokiego kierowcę na londyńskim stadionie, Dyche wydaje się możliwy w naszych obecnych okolicznościach.

Leave a Comment