Miles Morales – Jak doładować gadżety


0
Categories : Gadżety

W Spider-Man: Miles Morales gracze będą korzystać z szeregu gadżetów podczas walki z przestępczością, a ten przewodnik wyjaśnia, jak je uzupełniać.


Spiderman: Miles Morales zapewnia graczom dostęp do różnorodnych gadżetów, które pomogą im walczyć z przestępczością i pokonywać liczne przeszkody na drodze podczas przygody Milesa. Należą do nich Holo-Drone do wsparcia bojowego, Remote Mines do ustawiania pułapek i kontrolowania pola bitwy oraz Gravity Well do grupowania wrogów i powalania ich.


Połączony: Najlepsze cytaty z filmu Spider-Man: Miles Morales

Gracze Spiderman: Miles Morales będzie chciał regularnie wykorzystywać gadżety w walce z przestępczością, aby skuteczniej i skuteczniej eliminować zagrożenia i nokautować wrogów. Oznacza to, że musisz wiedzieć, jak doładować gadżety Milesa, aby móc z nich regularnie korzystać.

WIDEO DNIA Z GRY

Sposoby uzupełniania gadżetów Miles

Boże Narodzenie Spidermana Milesa Moralesa

Gadżety Milesa można uzupełniać na kilka sposobów., przy czym najłatwiej jest pokonać wrogów. Pokonani wrogowie mają szansę upuścić amunicję do gadżetów, którą można zwiększyć za pomocą modyfikatora wizjera Oko zaopatrzenia. Oznacza to, że eliminowanie wrogów powinno naturalnie regenerować amunicję, chociaż jest to zależne od przypadku. danemu wrogowi upuszcza amunicję.

Innym użytecznym sposobem na uzupełnienie gadżetów Milesa jest użycie modu wizjera „Reclaimer”, który daje Milesowi gwarancję uzupełnienia zapasów za każdym razem, gdy wykona ukradkowe obalenie w zwarciu. Mimo że każde zabójstwo przywraca tylko jedną amunicję, nadal jest bardzo przydatne do regeneracji amunicji podczas skradania się.

Inną przydatną sztuczką, o której należy pamiętać, jest to, że Miles w pełni uzupełnia twoje gadżety, gdy zaczynasz wyzwania, takie jak wyzwania skradania się. Oznacza to, że można je strategicznie uruchamiać i anulować w celu uzupełnienia zapasów, gdy jesteś poza światem.

Gadżety są szczególnie przydatne podczas konfrontacji z wrogami w ukryciu, używania strzałów sieciowych jako odwrócenia uwagi lub do zastawiania pułapek i używania min do eliminowania wrogów. W związku z tym możliwość eliminowania wrogów w walce wręcz w celu uzupełnienia gadżetów jest niezwykle przydatna w wielu sytuacjach. Z drugiej strony, zastosowania bojowe Gadżety, takie jak wabiki i studnia grawitacyjna, oznaczają, że zwiększenie szansy na zrzuty amunicji z wrogów może być również bardzo przydatne, dlatego warto wymieniać i wyposażać różne modyfikacje wizjera, aby zwiększyć efektywność uzupełniania i dostosować się do obecnej sytuacji.

Mając na uwadze te opcje i metody, gracze powinni być w stanie znacznie efektywniej korzystać z gadżetów w trakcie gry, co w połączeniu z zakresem umiejętności bojowych i skradania się Milesa powinno pozwolić im stawić czoła najpoważniejszym zagrożeniom stojącym przed miastem. oferta.

Spiderman: Miles Morales dostępne na PS5, PS4 i PC.

Jeszcze: Spider-Man: Miles Morales: Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić w otwartym świecie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *