Manchester United dodał Cesko do letniej listy transferowej


0
Categories : Sport

Manchester United już przyglądają się potencjalnym napastnikom na letnie okienko transferowe, a jednym z nazwisk na szczycie ich listy jest Benjamin Sesko.

Co nowego?

Dzięki dramatycznej sytuacji Czerwone Diabły utrzymały się zimą na szczycie. wyjście Cristiano Ronaldo z klubu w drugiej fazie 2022 roku.

To skłoniło United do przejścia do styczniowego okienka transferowego z Burnleya atak, Wut Weghorstzamierza przystąpić do umowy najmu krótkoterminowego do końca sezonu.

Oczywiste jest jednak, że Holender nie jest długoterminowym następcą Ronaldo, ponieważ United już skupili się na nadchodzącym letnim okienku.

A skoro mowa o ostatnim odcinku Podcasty mówiącedziennikarz Graham Bailey stwierdził, że napastnik RB Salzburg Cesko jest zawodnikiem, którego są pasjonatami.

Gracz jest gotowy, aby to zrobić krok Wspiął się po szczeblach kariery tego lata dzięki umowie, aby dołączyć do RB Leipzig, ale Bailey uważa, że ​​drzwi mogą zostać otwarte dla niemieckiej drużyny, która chce natychmiast zarobić na graczu:

(47:00) United kochają tego zawodnika, jak powiedzieliśmy Scottowi. [Saunders]— powiedział Bailey.

„Myślę, że Sesko jest zawodnikiem, którego lubi nie tylko United, wiele drużyn rozważa zaoferowanie Lipskowi podwojenia ich pieniędzy, nawet jeśli nigdy dla nich nie zagra.

„I jest to realna opcja, jest bardzo młody. Myślę o wszystkich, których wymieniłeś [Harry] Kane’a, [Victor] Osimhen, myślę, Scott, że powinniśmy zaopiekować się Sesko.

Długoterminowe planowanie

Zjednoczony targetowanie puli w Lidze Mistrzów w tym sezonie, co sprawia, że ​​spodziewany transfer Weghorsta jest nieco dziwny.

Holender nie ma zbyt dobrych wyników w Anglii, ponieważ miał problemy w Premier League w zeszłym sezonie podczas swojego pobytu w Burnley, w którym strzelił tylko dwa gole w 20 meczach (przez transfermarkt).

Ale kiedy rodzina Glazerów założyła klub na sprzedażzrozumiałe jest, dlaczego nie zamierzają robić dużych ruchów w tym miesiącu, ale wydają się szukać tymczasowych dodatków.

Czy Cesko powinno być głównym celem United na lato?

tak

tak

Nie

Nie

Jednak w swoim zamierzonym letnim celu, Sesco, United mogłoby potencjalnie dodać gracza z prawdziwym potencjałem wraz z dziennikarzem. Ryana Taylora nazywając go „następnym Erlingiem Haalandem”.

Jednak jasne jest, że Czerwone Diabły nie są jedyną drużyną, która wykazuje zainteresowanie zawodnikiem Newcastle United oraz Tottenham Hotspur był wcześniej powiązany z napastnikiem.

19-latek wyraźnie ma duży potencjał, ale jasne jest również, że może nie być gotowy na skok do Premier League w tym miesiącu.

W 24 meczach ligowych ostatni sezonJednak Sesko był w stanie trafić tylko pięć piłek. ten sezonnapastnik powtórzył już ten wynik w ośmiu meczach mniej.

Wygląda więc na to, że Słoweniec jest graczem z długoterminową przyszłością na Old Trafford, ale Cesko być może będzie musiał uzbroić się w cierpliwość, jeśli latem chce przenieść się do Manchesteru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *