Liverpool FC – Tyler Morton podpisał nowy długoterminowy kontrakt z Liverpoolem


0
Categories : Sport

Tyler Morton podpisał nowy długoterminowy kontrakt z Liverpoolem

Tyler Morton podpisał nowy długoterminowy kontrakt z Liverpool Football Club.

20-latek, który obecnie spędza sezon 2022/23 na wypożyczeniu w Blackburn Rovers, był w środę w centrum treningowym AXA, aby sfinalizować transakcję.

Powiedział Liverpoolfc.com: „Jestem absolutnie zachwycony. Spełnia się małe marzenie, więc bardzo się cieszę.

„Wiem o tym od jakiegoś czasu i to się dzieje i nie mogłem się doczekać, aby wyjść poza to, ponieważ to jest miejsce, w którym chcę być i to jest klub, w którym chcę być. brzęczenie i nie mogę się doczekać przyszłości”.

Produkt Akademii, Morton rozegrał dziewięć występów dla Liverpoolu w zeszłym sezonie po debiucie jako zmiennik Pucharu Ligi w Norwich City we wrześniu 2021 roku.

Wywiad: Morton reaguje na nowy kontrakt The Reds

W listopadzie tego samego roku pomocnik opuścił Premier League – również z ławki rezerwowych – przeciwko Arsenalowi, a także rozpoczął mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów z Porto i Milanem.

Morton dołączył do Blackburn w bieżącym sezonie zeszłego lata i jak dotąd rozegrał 28 meczów ligowych dla klubu, występując we wszystkich meczach ligowych.

Dodał: „Jestem z siebie bardzo dumny z tego, jak do tej pory radziłem sobie z wynajmem. Mam nadzieję, że będę to kontynuował i wykorzystał to przez następną połowę sezonu”.

„Czuję, że każdego dnia robię postępy i uczę się czegoś nowego na boisku i poza nim. To świetne środowisko do nauki i stania się profesjonalistą – i myślę, że jestem w tym całkiem dobry. Mam nadzieję, że to przygotuje mnie na to, co przyniesie przyszłość”.

Opublikowany 2 godziny temu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *