Leeds zaoferowało 17,5 miliona funtów za gwiazdę Pucharu Świata na Elland Road


0
Categories : Sport

Leeds Utd Pomocnik Angers, Azzedine Unai, raczej nie zostanie podpisany pomimo licytacji, dziennikarz Daily Express Ryana Taylora powiedział GiveMeSport.

22-latek jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd, a styczniowe okienko transferowe jest już otwarte po jego imponujących wyczynach dla Maroka na Mistrzostwach Świata.

Wiadomości transferowe Leeds United – Ounai

francuski outlet Stopa Mercato niedawno twierdził, że Leeds złożyło Unaha ofertę, ponieważ chcą wzmocnić swój pierwszy zespół po rozczarowującej pierwszej połowie sezonu – Georginio Rutter wydaje się być kolejnym, który wejdzie na Elland Road, zgodnie z Niebo Niemcy w poniedziałek.

Najnowsze transfery GiveMeSport

Jednak ekspert od transmisji Fabrycjusz Roman powiedział, że liderzy ligi Serie A, Napoli, również wykazali zainteresowanie utalentowaną technicznie gwiazdą.

Uważa się, że Gli Azzurri złożył ofertę otwarcia za 15 milionów euro (13,2 miliona funtów) za podpisanie kontraktu z Unaiem i jest również skłonny wypożyczyć go z powrotem do Angers na pozostałą część kampanii.

Kontrakt Unahiego wygasa jednak do lata 2026 roku, pozostawiając jego obecnym pracodawcom bardzo mocną pozycję przy stole negocjacyjnym.

Co Taylor powiedział o Unahi?

Taylor ujawnił, że Leeds postawiło na Unahiego, ale oblało go perspektywą wylądowania na Elland Road, gdy zapytano go, czy wierzy, że Biali mogą zawrzeć umowę.

W rozmowie z GMS powiedział: „Nie, szczerze mówiąc. Wiem, że postawili na około 17,5 miliona funtów.

Czytaj więcej: Okno transferowe styczeń 2023: kiedy się zacznie, plotki i wszystko, co musisz wiedzieć

„Były co do tego mieszane uczucia, ale wczoraj naprawdę powiedzieli mi, że klub prowadzi wstępne negocjacje w celu podpisania umowy. Ounai z Angers i pozostanie w klubie do końca sezonu na wypożyczeniu.

„Nie wiem, kto to jest, ale było wiele klubów zainteresowanych. Co dziwne Napoli, Almeria z La Liga i Marsylia są bardzo aktywne w negocjacjach z Angers w tej sprawie.

Czy Ounai będzie dobrym transferem?

Angers zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli Ligue 1, a Unai nie może wnieść swojego wkładu. pojedynczy gol lub asysta w 14 meczach dla nich w tym sezonie.

Jednak 6-metrowy as osiągnął imponujące wyniki dla walczącej drużyny w ciągu ostatniego roku.

Według FBrefOunai zajął 99. miejsce.cz percentyl ukończonych dryblingów, 95cz dla postępowców otrzymanych, 92cz za dotknięcia w atakującym polu karnym i 85cz za łączną liczbę rzutów wśród swoich rówieśników w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Unah też uruchomić każdą grę gdy Maroko dotarło do półfinału mistrzostw świata po raz pierwszy w swojej historii, potwierdzając swoją jakość na największej scenie ze wszystkich.


Aktualności Now – Wiadomości sportowe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *