Leeds może zmusić Victora Dieuqueresa do przeprowadzki


0
Categories : Sport

Leeds Utd są nadal kojarzone z innymi uderzającymi wariantami, z których ostatni Mistrzostwo gwiazda…

Co nowego?

To, według Phila Hay, który pisze w Atletyczny o potencjalnych alternatywnych celach, jeśli pościg White’a za Georginio Rutterem się nie powiedzie.

Victor Gyokeres jest na tej liście i chociaż Francuz może być postrzegany jako bardziej widoczny podpis, Miasto Coventry Napastnik z pewnością byłby godnym następcą.

Czy Diockeres będzie dobrym transferem?

tak

tak

Nie

Nie

Jednak od Evertonu również wymieniony jako zainteresowany w ataku Victor Horta może chcieć szybko awansować do reprezentacji Szwecji.

„Niesamowity” podpis

Choć na pierwszy rzut oka może się to nie wydawać, ma wszystkie cechy charakterystyczne, że jest to rzeczywiście niesamowity transfer dla strony z Yorkshire.

Gjokeres udowodnił, że jest dość niezawodnym strzelcem w swojej dywizji, prawdopodobnie zasługującym na awans, który zabezpieczy zainteresowanie Jessego Marsha.

Już się popisuje 12 cele w Mistrzostwo W tym sezonie Szwed wydaje się dodawać co tydzień do swojego 111 bramek w karierze zdobytych w wieku zaledwie 24 lat.

Wygląda na to, że napastnik pobije rekord z poprzedniego sezonu. 17 bramek w lidze, co sugeruje, że on również z każdym sezonem staje się coraz lepszy.

Nic więc dziwnego, że był tak powszechnie kojarzony z odejściem z Sky Blues, a menedżer Mark Robins przyznał, że martwi się utratą swojego talizmanu.

Zauważył byli „wydany na rozszarpanie drapieżnikom” w letnim oknie, wcześniej oświadczając: „Ma niesamowite zdolności – siłę, technikę. Ma wszystko w swojej szafce, a ta chęć i pragnienie strzelania bramek…”.Czy potrafisz odpowiedzieć na 100% w tym quizie transferowym Leeds World Cup? Pytanie 1: Za ile Leeds sprzedało Rio Ferdinanda Manchesterowi United, grając dla Anglii na Mistrzostwach Świata w 2002 roku?
Szef Coventry poparłby to wcześniej w tym sezonie, twierdząc, że napastnik był „promienieje wiarą‘ jak zobaczył jego aparat ortodontyczny Peterborough United.

Tylko Rutter strzelił gola dwa razy w tym sezonie w Bundesligibyć może nawet Giokeres powinien być omawiany z 20-latkiem, a nie jako rezerwa.

Podpisanie kontraktu z ligową gwiazdą byłoby przebłyskiem geniuszu dla nieśmiałego gola Leeds i nieśmiałego napastnika, który z pewnością wydostanie się ze strefy spadkowej, jeśli dodadzą do tego jego bramki i „niesamowity” talent.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *