Klienci T-Mobile mogą otrzymać gotówkę po masowym cyberataku: sprawdź, czy się kwalifikujesz


0
Categories : Telefon komórkowy

WASHINGTON (DC News Now) – Klienci T-Mobile mogą kwalifikować się do otrzymania gotówki po wielomilionowym pozwie zbiorowym rozstrzygniętym po szeroko zakrojonym cyberhacku, a konsumenci mają coraz mniej czasu na złożenie wniosku o pieniądze, które ich zdaniem są winni.

Gigant komórkowy zapłaci później 350 milionów dolarów rozpoznanie w sierpniu 2021 r. przestępczy cyberatak zakłócił wewnętrzne systemy pozew sądowy toczy się w sądzie federalnym w Missouri.

W pozwie zarzuca się, że klienci zgłosili, że ich dane osobowe zostały naruszone w celu włamania się do haseł, kont w mediach społecznościowych i informacji bankowych. Opis naruszenia opublikowane w Interneciemówi, że dotyczy to 76 milionów konsumentów w USA: w tym nazwiska, adresy, numery telefonów, daty urodzin i numery ubezpieczenia społecznego.

Wśród osób uprawnionych do otrzymania pieniędzy na mocy tej umowy są klienci, którzy stracili pieniądze bezpośrednio w wyniku ujawnienia informacji i stracony czas; w tym czas poświęcony na identyfikację naruszeń danych osobowych.

Według strony internetowej, która szczegółowo opisuje warunki ugody i otwiera proces roszczeń, płatności gotówkowe zostaną dokonane za straty z własnej kieszeni w wysokości od 25 do 25 000 USD.

Ponadto konsumenci mogą bezpłatnie otrzymać dwa lata usług ochrony danych osobowych, a firma zapłaci za powiadomienie konsumentów o ugodzie.

Poinformowano, że listy zostały wysłane, ale konsumenci też mogą złożyć wniosek o zwrot do 23 stycznia.

Osoby, które potrzebują informacji, aby ubiegać się o zwrot pieniędzy, mogą skorzystać z następujących informacji:

t-mobilesettlement.com
E-mail: info@t-mobilesettlement.com
Zadzwoń: 1-833-512-2314

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *