Katie Austin mówi, że mama Denise Austin nigdy nie rozmawiała w domu o odchudzaniu


0
Categories : fitness
Katy Austin mówi o tworzeniu

Katy Austin mówi o budowaniu „nieonieśmielającej” marki fitness. (Zdjęcie: Sports Illustrated Swimsuit; projekt: Quinn Lemmers)

To są liczby to seria zdjęć ciała Yahoo Life przedstawiająca podróże wpływowych i inspirujących osobowości, które odkrywają, co oznaczają dla nich pewność siebie, cielesna neutralność i miłość do siebie.

Jeśli Kate Austin nauczyłem się jednej rzeczy jako jeden z sportowy ilustrowany strój kąpielowyX Nowicjusze roku 2022, to porównanie nie zaprowadzi cię donikąd, jeśli chodzi o twój związek z ciałem. Dlatego wybrukowała własną ścieżkę.

„Jestem jak prawdziwa normalna dziewczyna ilustracje sportowe. Myślę, że ją reprezentuję, szczerze mówiąc, ponieważ nie wyglądam jak tradycyjna modelka, mówi Yahoo Life. „Po prostu naprawdę chcę reprezentować tę normalną dziewczynę. Dotyczy to również mojej marki fitness”.

To może wydawać się nieprawdopodobnym celem dla córki ikony fitnessu z lat 80. Denise Austinktóra rozwijała swoją karierę w czasach, gdy fitness kobiet był reklamowany jako sposób na schudnięcie i utratę wagi. Cathy mówi jednak, że w rodzinie nigdy nie nauczano tych przestarzałych pomysłów na treningi.

„Wiele jej postów jest jak Stracić ostatnie 10 funtów, a także dotyczą utraty wagi. Ale w moim dzieciństwie i dorastaniu nie było nic o odchudzaniu, liczbach na wadze ani nic takiego. ‘ ona tłumaczy. „Myślę, że to dlatego, że byłem sportowcem. Mój ojciec był zawodowym tenisistą, więc zawsze trenowałem, żeby stać się silniejszym i trenowałem do czegoś, nigdy nie chodziło o estetykę. Nie trenowałem ani nie biegałem, ponieważ chciałem mieć mięśnie brzucha i chciałem schudnąć, albo chciałem stracić kilka centymetrów w talii”.

Połączona filozofia jej rodziców, jeśli chodzi o ćwiczenia, kładła nacisk na zdrowie fizyczne, a nawet psychiczne, zanim ta rozmowa stała się głównym nurtem. „Trening, ponieważ jest dobry dla twojego serca, sprawi, że poczujesz się lepiej, doda ci pewności siebie”, Austin wspomina trening.

Katy i Denise spacerują po wybiegu kostiumów kąpielowych Sports Illustrated podczas Paraiso Miami Beach.  (Zdjęcie: Getty Images)

Katy i Denise spacerują po wybiegu kostiumów kąpielowych Sports Illustrated podczas Paraiso Miami Beach. (Zdjęcie: Getty Images)

Ale to nie znaczyło, że będzie odporna na toksyczne wiadomości na temat diety i kultury ćwiczeń, na które była narażona, kiedy opuszczała dom, zwłaszcza jako sportowiec z college’u.

„Kolegium tak naprawdę nie skupiało się na zdrowiu psychicznym, chodziło tylko o radzenie sobie… To zawsze była bitwa” – mówi. „Właśnie wtedy zaczął się mój niepokój, kiedy poszedłem na studia i zacząłem grać w lacrosse”.

Dieta i ćwiczenia Austin poświęcono tyle samo uwagi, co jej sukcesom na boisku. Podczas gdy jej wizerunek ciała pasował do jej tożsamości sportowca przez większość jej wychowania, dopiero po studiach związek zaczął naprawdę cierpieć.

„Nigdy w życiu nie miałem dziwnych relacji z jedzeniem, ale jako sportowiec po prostu jem tak dużo i ładuję się węglowodanami, a po treningu musisz wypić dwie porcje Muscle Milk, aby upewnić się, że jesteś dostarczanie białka” – wyjaśnia. . „Nie trenowałem już w ten sposób, więc moje ciało tego nie wytrzymało”.

Austin mówi, że nie tylko doświadczyła pewnego rodzaju utraty tożsamości, gdy jej kariera sportowa dobiegła końca, ale także po raz pierwszy od czasu, gdy przestała uprawiać sport, stanęła w obliczu dysonansu ze swoim ciałem. Około ośmiu miesięcy zainteresowała się bieganiem. „Przypadkowo schudłam za dużo” — mówi. Wtedy zdała sobie sprawę, że musi skupić się na zdefiniowaniu nowej rutyny, która pasowałaby do jej odnowionego stylu życia.

„Byłem bardzo wewnętrzny w tej sprawie. Chyba nigdy nie wypowiedziałam tego na głos” – mówi, żałując, że tego nie zrobiła. „Wyjście z czegoś może być bardzo trudne, jeśli wpadasz w rutynę lub jeśli nie masz motywacji, nie masz inspiracji. Posiadanie społeczności i proszenie o pomoc w tej sprawie jest bardzo, bardzo ważne”.

Kiedy nie mogła znaleźć tej społeczności, Austin próbowała ją stworzyć. Jej misją było bycie własnym trenerem po utracie tej struktury zespołu w swoim życiu, ale także w swoim podejściu. Nie zamierzała podążać ścieżką swojej mamy jako profesjonalistka fitness. Jednak skorzystała z okazji, aby powtórzyć podróż Denise dla swojej publiczności.

„Czuję, że mam bardzo nie onieśmielającą markę, ponieważ jestem naprawdę przeciętną dziewczyną. Ćwiczę 30 minut dziennie. Naprawdę jem źle przez około 70% czasu i chcę tylko pokazać, że możesz robić jedno i drugie, możesz być jednym i drugim, a także możesz rozwijać markę, być przedsiębiorcą i być w sportowy ilustrowany strój kąpielowy,” ona mówi.

Nawet spacerując ze swoją 65-letnią matką Pokaz strojów kąpielowych Sports Illustrated i zdobądź tytuł Rookie of the Year ze swoim najlepszym przyjacielem i partnerem sportowy ilustrowany strój kąpielowy Modelka Kristen Harper, Austin unika porównań i stawia na pierwszym miejscu własne szczęście, jeśli chodzi o wyznaczanie celów na 2023 rok.

„Bardzo ważne jest, aby pamiętać, dlaczego trenujesz. Nie ma to na celu spełnienia tych standardów piękna, ale upewnienie się, że czujesz się jak najlepiej. Trenuj nie dlatego, że nienawidzisz swojego ciała, ale dlatego, że je kochasz” – mówi. . „Mam najlepszą relację z moim ciałem, jaką kiedykolwiek miałam, i to nie z dnia na dzień”.

Zdrowie, rodzicielstwo, obraz ciała i nie tylko: poznaj kto za hu z biuletynem Yahoo Life. Podpisz tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *