Jestem 79-letnim zawodowym kulturystą – pobiłem rekord świata w większości podciągnięć w moim wieku


0
Categories : fitness

79-LETNIA kulturystka, która pobiła rekord świata w większości podciągnięć przez osobę w jej wieku, nie zamierza zwalniać tempa w najbliższym czasie.

Iris Davis zdatność entuzjasta urodzony w Irlandia i dorastał w Anglia przed przeprowadzką do NAS później w życiu, gdzie zaczęła konkurować kulturystyka w wieku 50 lat.

Iris Davis jest entuzjastką fitnessu, która urodziła się w Irlandii, a później przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie w wieku 50 lat zaczęła uprawiać kulturystykę.

3

Iris Davis jest entuzjastką fitnessu, która urodziła się w Irlandii, a później przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie w wieku 50 lat zaczęła uprawiać kulturystykę.Źródło: TikTok/irisdavisfitness
Chociaż 79-latka zaczęła podnosić ciężary po pięćdziesiątce, Davis podobno stała się entuzjastką fitnessu w wieku 18 lat.

3

Chociaż 79-latka zaczęła podnosić ciężary po pięćdziesiątce, Davis podobno stała się entuzjastką fitnessu w wieku 18 lat.Źródło: TikTok/irisdavisfitness
W wieku prawie 80 lat wciąż jest ważną osobą na ławce do podnoszenia ciężarów i przez jakiś czas nie zamierza robić nic innego.

3

W wieku prawie 80 lat wciąż jest ważną osobą na ławce do podnoszenia ciężarów i przez jakiś czas nie zamierza robić nic innego.Źródło: TikTok/irisdavisfitness

Chociaż 79-latka zaczęła podnosić ciężary w wieku 50 lat, Davis podobno stała się entuzjastką fitnessu w wieku 18 lat.

„Wryło mi się w głowę, że chcę spędzić jak najwięcej czasu – nigdy nie marzyłam, że będę kontynuować, dopóki nie skończę prawie 80 lat” – powiedziała. WJXT.

„Po prostu pomyślałem, że może 40, ponieważ jesteś przekonany, że w wieku 40 lat się rozpadniesz. To nie jest prawda”.

W wieku prawie 80 lat wciąż jest ważną osobą na ławce do podnoszenia ciężarów i przez jakiś czas nie zamierza robić nic innego.

Hall przeszedł od bycia najsilniejszym człowiekiem na świecie do kulturystyki
Jestem kulturystą - trolle nienawidzą mojej sylwetki, ale są po prostu zazdrośni

„Mówię:„ Jeszcze rok. Kolejny rok. Kolejny rok”, powiedziała, to było jej pytanie, „każdego roku, odkąd skończyłam 70 lat”.

Jest prawdziwą inspiracją, ponieważ występowała na żywo Teksas w swoje 74. urodziny i podciągnęła się 21 razy, bijąc rekord świata w większości podciągnięć kobiety w jej wieku.

Według WJXT, nawet po pięćdziesiątce, kiedy zaczęła startować w zawodach, Davis spotykała się ze znacznie młodszymi ciężarowcami.

Choć rywalizowała z młodszymi mężczyznami i kobietami, od których oczekiwano, że będą silniejsze i lepsze, udało jej się zdobyć pierwsze miejsce na 12 pokazach National Physique Committee.

Nic dziwnego, że ostatecznie zdobyła swoją kartę pro, rywalizując z mężczyznami w niektórych programach, w których wciąż zajmowała wysokie miejsca.

Jeśli jesteś w jej wieku i chcesz stać się silniejszy, Davis zaleca podnoszenie lekkich ciężarów z dużą liczbą powtórzeń.

„Ruch i połączenie z umysłem” – powiedziała.

„Kiedy to robisz, musisz być całkowicie skoncentrowany i być całkowicie skoncentrowany w 100%, inaczej niczego nie osiągniesz”.

Młodym dorosłym, którzy chcą pozostać w formie w miarę starzenia się, Davis radzi codzienne ćwiczenia, ponieważ każda mała rzecz może mieć duże znaczenie.

„Coś, czego kładąc się wieczorem do łóżka, nie żałujesz i nie mówisz:„ Och, nie pracowałem lub nie miałem czasu dla siebie ”. Po prostu zrób coś, przynajmniej pracuj rękami” – powiedziała.

To, co skłoniło ją do pokochania fitnessu, jest w rzeczywistości dość szokujące, ponieważ powiedziała WJXT, że jej pierwsze dziecko i mąż zmarł, gdy miała 18 lat.

To pozostawiło ją w stanie depresji, którą Davis przezwyciężył, unikając używania substancji i uprawiając sport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *