Jaka jest poranna rutyna Arnolda Schwarzeneggera?

Na wypadek, gdybyś to przegapił, Arnold Schwarzenegger ma teraz bezpłatny biuletyn o nazwie Pompuj codzienniewarte zobaczenia. Misja jest jasna i dźwięczna:

„Od ponad 50 lat jestem częścią krucjaty fitness, aby pomóc ludziom stać się zdrowszymi. Pomimo rosnącego zainteresowania zdrowym stylem życia, jesteśmy mniej zdrowi niż kiedykolwiek. Czas na więcej szczerości i mniej sztuczek. Pump Daily to sposób, w jaki każdy może uzyskać dostęp do wskazówek zdrowotnych, które sprawią, że każdego dnia będziesz trochę lepszy”.

Jego treść jest doskonała, przeplatając samorodki mądrości zdrowotnej z konkretnymi planami treningowymi. Pod koniec każdego tygodnia Schwarzenegger oferuje prosty schemat ćwiczeń z masą ciała, który można wykonywać poza siłownią i modyfikować w zależności od poziomu sprawności (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany).

Ostatni tydzień to zmiana liczby powtórzeń w pompkach i wykrokach – od 15 powtórzeń na rundę do jednego powtórzenia dla zaawansowanych – i pokonanie całego obwodu na czas. Jeśli ta wspinaczka nie wydaje się zagmatwana lub wystarczająco długa… cóż, zastanów się, kto radzi ci to zrobić. Mniej znaczy więcej, szczególnie na siłowni.

Kolejną wspaniałą rzeczą w tym, że Schwarzenegger odkrywa się na nowo jako guru Substack, jest to, że 75-latek ma fantastyczne instynkty zdrowotne również poza siłownią. Przypomnij sobie jego niedawne rady, jak zacząć dzień, które, jak mówi, pomogły mu zachować motywację i dyscyplinę przez lata.

„Każdego ranka robię kawę i karmię psy, Whiskey i Lulu” – napisał, odnosząc się do swojego miniaturowego konia i osła. „Kiedy piję kawę, sprawdź pocztę i przeczytaj kilka gazet. A jak tylko moja kawa się skończy, jeżdżę rowerem na siłownię i ćwiczę, a potem jem śniadanie. Po raz pierwszy w ciągu dnia pozwalam sobie zacząć myśleć”.

Ta ostatnia linia jest ważnym elementem. Opóźnianie (lub unikanie) śniadań zyskało na popularności w ciągu ostatnich pięciu lat, ponieważ przerywany post zyskał miliony zwolenników. Oto trochę o tej koncepcji; Schwarzenegger namawia swoich zwolenników, aby ich zniechęcili myślący. To niewielka rada, ale ma wiele sensu.

Nie musisz zaczynać pracy w ciągu pięciu minut od otwarcia gałek ocznych innego dnia. Możesz sprawdzać to jeśli jesteś tak skłonny zorientować się, co wstrzymuje dzień pracy, ale jeśli zaczniesz to robić – planować, decydować… myśleć – co stanie się z tymi wszystkimi innymi drobnymi nawykami? Czy Schwarzenegger miałby czas (lub niepodzielną uwagę), aby dobrze traktować swoje zwierzaki, pić kawę, wskakiwać na rower, robić serię pompek i wypadów, co masz, jeśli już pomyślał?

Nie oznacza to, że myślenie samo w sobie jest złe. To tylko uznanie, że może to być dość uciążliwe przedsięwzięcie, które ma niefortunną tendencję do odwracania uwagi od rzeczy, które w przeciwnym razie są dla nas naprawdę dobre. Jest na to czas i miejsce, a najlepiej, żeby stało się to później

W swoim własnym życiu, jaką ścieżkę możesz wytyczyć rano (lub w innym momencie dnia), aby opóźnić lub „zawiesić” swoje myślenie? Jakie małe zadania lub wydarzenia możesz włączyć, aby się zrelaksować, przetestować lub po prostu dać ci impuls, którego potrzebujesz, bez Czy musisz dużo o nich myśleć? Jak mówi Schwarzenegger: „Potrzebujesz dyscypliny, dopóki rutyna nie stanie się tak automatyczna, że ​​nigdy o niej nie pomyślisz. Ponieważ gdy tylko zaczniesz myśleć, twój umysł zacznie walczyć sam ze sobą.”

Arnold wciąż go ma, zaufaj nam. Może poszukaj tego na treningu, a na pewno Cię nie zawiodą. Ale ten człowiek wywróci też do góry nogami twój kalendarz, jeśli mu na to pozwolisz.

Leave a Comment