Jak zbudować nogi bez przysiadów w 2023 roku


0
Categories : fitness

Czy można poprawić atletyzm i obniżyć siłę ciała bez wykonywania najbardziej podstawowych ruchów? Tak to jest. Dowiedz się, jak uzyskać duże nogi bez przysiadów poniżej.

Z jakiegoś powodu niektórzy ludzie wolą trzymać się z dala od przysiadów, jeśli chodzi o trening nóg. Może to być spowodowane problemami z plecami, problemami z poruszaniem się, problemami z szyją, a nawet trudnościami w trzymaniu sztangi przed przysiadem z barkiem lub łokciem. Jak więc pompować duże nogi bez przysiadów? John Meadows wyjaśnił, jak to zrobić.

Johna Meadowsa, „Pies górski” był zawodowym kulturystą, trenerem i dietetykiem, który zmarł w 2021 roku w wieku 49 lat. W takich publikacjach jak magazyn People i brytyjska publikacja internetowa Independent publikowały artykuły o procesie w Waszyngtonie, śmierci rodowitego Ohio, a kampania Go Fund Me, zorganizowana przez Rycerzzgromadził ponad 260 000 $ w ciągu zaledwie czterech dni.

Dowiedz się, jak budować nogi bez przysiadów, korzystając ze wskazówek dotyczących ćwiczeń Meadows.

Jak zbudować nogi bez przysiadów

Najpierw musisz rozgrzać quady na przedłużeniu nogi. Jeśli rozgrzejesz mięsień czworogłowy uda, poniższe ćwiczenia będą wydawały Ci się znacznie lepsze. Meadows używał innego rodzaju rozgrzewki, w której zaczynasz od ciężaru i robisz 6 powtórzeń, a następnie zwiększasz obciążenie za każdym razem, gdy uda ci się zrobić 6 powtórzeń, aż nie będziesz w stanie ukończyć 6 powtórzeń.

A pierwsze ćwiczenie, które wykonasz, jest dokładnie takie samo, rozciąganie nóg, z ciężarem, który zostawiłeś na rozgrzewce. Wykonuj tylko jedną serię, aż wykonasz 25 powtórzeń. Możesz odpoczywać, pauzować i kopać, jak chcesz, ale wykonaj 25 powtórzeń i nie muszą one być ciągłe.

Następnie zaczynasz od ćwiczenia, które przejmuje ruch przysiadu. Meadows używa maszyny, która pomaga mu wykonywać przysiady z wahadłem arsenałowym, ale jeśli jej nie masz, możesz v-przysiada wyciskanie nóglub hack przysiad. Każda maszyna, która pozwala ci robić przysiady z podparciem pleców. Podobnie jak w poprzednim ćwiczeniu, wybierz ciężar, z którym możesz wykonać 10-12 powtórzeń i wykonaj łącznie 25 powtórzeń, robiąc przerwy w razie potrzeby, ale nie opuszczaj maszyny podczas odpoczynku.

jak zbudować duże nogi bez przysiadówŹródło: Scott Webb / Pexels

Trzecim ćwiczeniem na liście sposobów na zbudowanie dużych nóg bez przysiadów są wypady. Wykonaj 3 serie wykroków na około 25 jardów.

Na koniec, aby zakończyć ćwiczenie, wykonaj 2 zestawy po 10 ugięć nóg, aby wzmocnić ścięgna podkolanowe. Końcowy zestaw uginania nóg będzie się składał z 10 regularnych powtórzeń, 10 częściowych powtórzeń, a następnie przytrzymania izo przez 20 sekund, aby spalić wszystko, co pozostało w zbiorniku.

Oto ćwiczenia, które powinieneś wykonać, jeśli chcesz zrozumieć, jak zbudować duże nogi bez przysiadów. Jakieś pytania? Kliknij poniższy film od Johna Meadowsa.

WIDEO – Jak zbudować nogi bez przysiadów

Prasa do nóg vs hack przysiad dla wzrostu mięśni

ZATRZYMAJ PRZYCISKI TERAZ – 4 ćwiczenia na nogi, które są najlepsze na rozbudowę mięśni nóg (OPINIA)

Jakie jest najlepsze ćwiczenie na mięsień czworogłowy

Najlepszy przewodnik po przysiadach odwrotnych (zbuduj teraz silne i silne nogi)

Przysiad bułgarski: jak to zrobić, jakie mięśnie pracują, korzyści i treningi

Jak naprawić napięte ścięgna podkolanowe w 22 dni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *