iPhone 15 wprowadzony do produkcji próbnej


0
Categories : Telefon komórkowy

Linia iPhone’a 15 podobno weszła w fazę produkcji próbnej.

Według Codzienne wiadomości gospodarczeKolejny smartfon Apple rozpoczął „produkcję testową nowej maszyny” u chińskiego partnera produkcyjnego firmy, firmy Foxconn.

Ta faza procesu produkcyjnego iPhone’a 15 jest powszechnie znana jako wprowadzenie nowego produktu lub NPI. Poprzedzi to fazę masowej produkcji pod koniec roku, przed niemal nieuchronną premierą telefonu jesienią.

Chociaż ta faza NPI jest powszechna w produkcji iPhone’ów, w raporcie zauważono, że w 2023 roku będzie nieco inna. Wynika to z faktu, że produkcja jest dzielona między Chiny i Indie, aw tym roku „luka między czasem masowej produkcji iPhone’a w Chinach kontynentalnych a Indiami zmniejszy się”.

„W poprzednich latach czas produkcji masowej w dwóch lokalizacjach wynosił od sześciu do dziewięciu miesięcy. W zeszłym roku został skrócony do dwóch miesięcy, aw tym roku zostanie skrócony do kilku tygodni”.

Oczekuje się, że w tym roku na imprezie pojawi się nowy ultra-premium iPhone. iphone 15 ultra. Raporty sugerują, że ten nowy model (i prawdopodobnie iPhone 15 Pro) będzie miał tytanową ramkę, taką jak Apple Watch Ultra, a także solidne przyciski. Może to oznaczać, że Apple jest gotowe do pozycjonowania telefonów premium jako opłacalnych opcji wytrzymałych telefonów.

Spekulowano również, że iPhone 15 Ultra i iPhone 15 Pro będą w stanie w pełni wykorzystać szybsze prędkości ładowania USB-C.

Gdzie indziej spekulowano, że nowe wycięcie Dynamic Island firmy Apple może pojawić się na całej linii iPhone’a 15. W obecnej linii funkcja jest dostępna tylko w iphone 14 pro i iPhone’a 14 Pro Max.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *