iPhone 13 Mini jest teraz kradziony z powodu tak znacznego spadku ceny


0
Categories : Telefon komórkowy

Mimo że Apple upuścił iPhone’a 14 mini z linii zeszłej jesieni, iPhone mini 13 wciąż żyje i jest dostępny po obniżonej cenie.

Amazon oferuje obecnie atrakcyjną wersję Project Red dla iPhone 13 mini za mniej niż 600 funtówze zniżką 50 GBP na aktualnie dostępny telefon.

Ten konkretny model ma 128 GB pamięci wewnętrznej, a oprócz popularnego odcienia Project Red dostępna jest również wersja Pink w tej samej cenie.

Ten iPhone 13 Mini można kupić za mniej niż 600 funtów.

Ten iPhone 13 Mini można kupić za mniej niż 600 funtów.

Telefony mogą być lepsze z każdym rokiem, ale stają się też coraz większe. Jeśli tęsknisz za czasami, kiedy smartfon z łatwością mieścił się w dłoni, koniecznie sprawdź tę fantastyczną ofertę na iPhone’a 13 Mini.

  • Amazonka
  • Zaoszczędź 50 GBP dzięki tej ofercie
  • Teraz tylko 599 funtów

Zobacz ofertę

Jak widać na poniższym wykresie śledzenia cen, jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy dla nowego iPhone’a 13 mini na Amazon od czasu jego premiery we wrześniu 2021 roku.

Dlaczego miałbyś zapłacić za iPhone’a 13 mini 2021, skoro Apple nie dbał o to na tyle, aby kontynuować linię mini w 2022 roku? Cóż, to całkiem dobre pytanie.

Dobrze telefon uzyskał 4,5 punktu na 5 możliwych od czasu premiery nieco ponad rok temu. Byliśmy pod wrażeniem doskonałego aparatu, poprawy żywotności baterii w porównaniu z poprzednikiem oraz ogromnej mocy chipsetu A15 Bionic, który poprawił wydajność w wielu kluczowych obszarach.

5,4-calowy wyświetlacz OLED był jaśniejszy niż w iPhonie 12 mini, a wycięcie zostało zmniejszone o 20%. Posiada również trwałą ochronę Ceramic Shield przed uderzeniami i siniakami, a stopień wodoodporności i pyłu IP68 zapewnia ochronę przed żywiołami.

Nasz recenzent Max Parker podsumował: „Mały, potężny i nie zawiedziony już skromną żywotnością baterii, iPhone 13 Mini zachowuje rozmiar, który wyróżniał poprzednią iterację, ale rozwiązuje główny problem, jaki mieliśmy z wytrzymałością”.

Jeśli lamentowałeś nad brakiem iPhone’a 14 mini, przeceniony iPhone 13 mini może być dużą pokusą. Nadal będziesz otrzymywać najnowszy system iOS przez wiele lat i jest mało prawdopodobne, aby Apple wypuściło tak mały i potężny telefon w najbliższym czasie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *